Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Használtad az e-bejelentőt a...

Használtad az e-bejelentőt a közművek átírásánál ingatlan vásárlása esetén? (Vidék)

Figyelt kérdés
Mindennel elégedettek voltatok? Elfogadták a közműszolgáltatók a bejelentést?
2023. nov. 26. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tavasszal használtam, semmi nem volt jó.
2023. nov. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi volt konkrétan a baj vele?
2023. nov. 26. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindent kitöltöttunk, elküldtük, és visszajött, minden szolgáltatótól, hogy a saját bejelentő nyomtatványukat használjuk. Szóval semmi értelme nem volt.
2023. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is akartam, de nem lehetett. Akkor használható csak, ha a szerződő saját adataiban van változás (pl. házasság után más neved lesz), új szerződést nem tudsz vele kötni, márpedig az átírásnál új szerződő vagy. Ezt nem lehet egy bejelentéssel elintézni.
2023. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy szolgáltatónál tudtam ezzel elindítani az ügyintézést. Annyit értem el, hogy 3 hónappal később küldték a nyomtatványaikat, amiket ki kell tölteni és kész.

Eszméletlen lassú volt, bár úgy vettem észre az "állami" nagy cégek amúgysem a gyorsaságukról híresek.

nov. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!