Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szappan eldugítja a csapot?

A szappan eldugítja a csapot?

Figyelt kérdés

Két fajta szappant próbáltam ki eddig. És az egyik (az olcsóbb fajta) olyan mintha lerakódást okozna a csapban és emiatt lassabban folyik le a víz.


Kitisztítotam a lefolyót egy Mr Muscle-lel, de nem tudom, hogy a szappan hibája-e vagy mi.


Előfordulhat ilyen?

Érdemes a hagyományos szappan helyett pl folyékony szappanra váltani?



2022. máj. 20. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyakran szétszerelem a fürdőbe a szifont, szoktam látni szappan darabkákat de szerintem inkább a fogkrém, ami miatt szét kell szednem.

Felesleges ezeket a vackokat beleönteni mert csak tömítést marja szét. Jobban jársz ha csak simán szétszeded a szifont, kiöblíted egy vödörbe és vissza teszed. A lefolyócső nem fog eldugulni ennyitől ha normálisan van megcsinálva.

2022. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mennyire bonyolult egy ilyet megcsinálni?

Nagyon anti-talent vagyok az ilyen szerelésekhez, bocsi.

2022. máj. 20. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szifon van alul, az felfogja a szennyeződést. Egyszerűen le kell tekerni. Ha régi, nem volt leszedve, akkor tisztogatni kell, mert ereszthet visszarakástól.

Ha U alaku bűzelzáró van, azon átmegy minden.

Nem jellemző, hogy szappantól, pláne gyorsan dugulna a lefolyó. Mindegy milyent használsz.

2022. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy milyen szappant használsz, az össze fog állni a haj és szőrszálakkal és lerakódást képez. Néha tisztítani kell a lefolyót.
2022. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!