Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Beteg vagyok szerintetek, ha...

Beteg vagyok szerintetek, ha nekem jobban bejönnek ezek a féle falak, mint a nyílegyenes falak? Ezek olyan barátságosak, otthonosak, nem tudom miért, de úgy érzem laknék benne, komolyan.

Figyelt kérdés
Lehet ez az őskorra vezethető vissza amikor barlangokban éltünk? [link]
2019. dec. 18. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy vagy beteg.:) Annyira barátságos, mintha körbeölelnének a falak. Nagyon tetszik.:))
2019. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
nekem is tetszik, bár nem biztos hogy szívesen laknék ebben a házban, nekem túl kicsi a konyhája, és az a létra/lépcső se a legjobb helyen van. plusz öregkoromban nem biztos hogy szívesen másznék fel-le.
2019. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekem egyáltalán nem tetszik, de ettől még miért lenne furcsa, hogy neked meg igen? Mindenkinek más tetszik, nincs ezzel semmi baj.
2019. dec. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kettes! Nyilván a stílusra gondoltam, nem erre a házra, hanem ha vennék egy házat amit teljesen felkéne újírtani, akkor tuti így csinálnám meg, mert nagyon tetszik. kérdés ki lenne aki ezt elvállalja, mivel egyik barátom azt mondta" Ha ez kell egyszerű, menj át a cigánytelepre és vegyél putrit" .... Lehet egy kivitelező ilyet nem csinál. Ha én nekem egyszer lesz ilyen, akkor biztos nagyobb belmagasság és több szoba lesz és nagyobb konyha.
2019. dec. 18. 23:05
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 nyilván értettem hogy a stílusra gondoltam, írtam is hogy nekem is tetszik. gondoltam reagálok a konkrét példára is. amúgy valószínű hogy nem sokan vállalnák el egy ilyen ház kivitelezését, aki meg vállalná, az csak sok pénzért.
2019. dec. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jópofa.:)

Nem vagy beteg!

2019. dec. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, de kizárólag nyaralónak, mondjuk a Balaton-felvidéken.

A mai rohanó élethez a hétköznapokban nekem túl nomád.

2019. dec. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de ha neked igen, akkor hajrá!
2019. dec. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem egy modern, műanyag ház, az tény. Ennek hangulata van.
2019. dec. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyedül élek, annyira imádom ezt a kis házat ês persze a környezetet is.

Ami egy kicsit zavar, az a pici ablakok.

Viszont, ha nagyobbak lennének valószínűleg az összkép kárára válna.

2019. dec. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!