Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Betonból készült tömb háznál...

Dj Bax kérdése:

Betonból készült tömb háznál érdemes hangszigetelni?

Figyelt kérdés
ér valamit mert nem bömböltetem este a zenét csak úgy normál hallgatható ahngerőn megy és van mikor pampog a szomszéd, mert ha még bömbölne megértem. meg akkor a konyhába előtérbe csampe alá is kellene szigetelni fölverni? meg szigetelés nélkül ezek a falak menynivel csökkentik a lakásba lévő zajt?
2019. jan. 13. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól nem tudod megcsinálni.
2019. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vedd lejjebb a basszust, mert leginkább csak az a frekvencia jut át, ami zavaró kisebb hangerőnél.
2019. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hova vegyemm ár le ebbe alig van valamennyi annyi meg kell hogy élvezhető legyen a zene
2019. jan. 13. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt a panel jól vezeti a hangot.

Másrészt a basszus mindenhol átmegy. A betonfal sajátrezgése a basszus tartományába esik, ezért, mint egy hangmembrán üzemel a szomszéd felé.

Harmadrészt: szegény szomszéd!

2019. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"hova vegyemm ár le ebbe alig van valamennyi annyi meg kell hogy élvezhető legyen a zene"


Ebben az esetben ajánlom figyelmedbe:


https://www.youtube.com/watch?v=hhp_ExSjY7M

2019. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem szegény mert szerintme alvásproblémái vannak és ha nem tud alaudni szereti a másikat ba....tni meg hü..e a fejibe mert mtalálkoztam másik szomszéddal is beszélgettem vele és 1 szóval se említette hoyg hangos lenne emg mellettem kisgyerekkel vannak de azok se jöttek szólni. meg lehet az is ba....tnéka van
2019. jan. 15. 17:08
 7/7 A kérdező kommentje:
ha nem tetszik neki tegyen füldugót
2019. jan. 15. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!