Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Érdemes ilyen kompresszort venni?

Érdemes ilyen kompresszort venni?

Figyelt kérdés

Otthon melóra kellene, portalanítás, kerékfújás, abszolút amire ajánlják. Mennyire tartós ez szerintetek, hogy olajmentes?

[link]


2015. jún. 24. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem -Én ezen az áron az OLX, v Aprod stb-n jobbat kapnék!Ajánlom neked is ott nézzél szét!
2015. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gergelyadam00 válasza:
nem tartós, de ha keveset használod (kb 2-3 kereket fújsz fel hetente) akár 1 évig is meglehet... megéri venni többért mert azt tovább tudod használni. Lehet kapni már kb 40 000 Ft-ért jókat, igaz nem ilyen kicsi, hanem van vagy 20-24 literes, de ha tényleg otthoni használatra akarod szerintem az is tökéletes. (nekem is ilyen van itthon: [link] én is kb kerékfelfújásra, portalanításra használom.
2015. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, én se bízok annyira benne, csak kíváncsi voltam.
2015. jún. 24. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Gergelyadam00 nevű válaszolónak: Nekem is ugyanez az einhell kompresszorom van! Évek óta használom asztalosműhelyben, extrém poros körülmények között, és a mai napig gond nélkül működik. Hozzád csatlakozva én is jó szívvel ajánlom a kérdezőnek inkább ezt a típust. Ez olajkenésű, nem olajmentes. Én ugyanazt az olajat öntöm bele, amit az autómba (magnatec10w40) és évente cserélem benne. Eddig nem tapasztaltam hátrányát az olajkenésnek sem, pedig esetenként festőpisztollyal is használom.
2015. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez is jó.

[link]

2015. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!