Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » NAGYON NAGYON FONTOS PB...

NAGYON NAGYON FONTOS PB reduktornál ez normális?

Figyelt kérdés
Felszerelem a pb gázpalackot és miután be haboztam a reduktort gondosan, megnyitom a palackon a gázt és egy picit szisszen a gázpalack...majd amikor megnyitom a gáztűzhekyet akkor a reduktor tetején a kis kiemelkedő kör alak tövében egy oldalon mintha meg fújná egy pillanatra a habot....de minden cseréléskor felfigyeltem már erre...még enyhe gázszag is érződik....a felesleges nyomást engedi ki vagy mi...nem lehet olyat látni hogy folyamatosan buborékol csak a tűzhely nyitásánál meg buggyan...igy kell ennek lennie...
2015. jan. 19. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Hátha segít.

2015. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vegyél 1 új reduktort.
2015. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szag az attol is lehet hogy leveszed az üres palackot és ami a reduktor elejében megmaradhatot ,nekünk is van h érezni de ettöl még jo és nem ereszt,szisszenést hallani nálunk is de nem ereszt ,a palack szisszen ahogy megeresztem azzal nincs baj.

Viszont ha ereszt picit is akkor mindenképpen cseréld le.

2015. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi történt? Nálunk is ugyanez van, csak nincs gázszag.
2016. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cheasy válasza:
Jó nagy... vagytok. De komolyan..
2020. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!