Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Festett már valaki pumpas...

Festett már valaki pumpas sprayvel? arra gondolok mint pl egy parfümös üveg . műanyagból van vagy üvegből. ha igen mik a tapasztalatok.

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én személy szerint olyat láttam, hogy meszet jól felhígították és alaposan átszűrték.

Ezt követően háti permetezővel felszórta a falra. Az öreg akit láttam, nagyon szépen csinálta meg így a háza oldal falait. Az én oldalamon a ház falán, se foltokat,és megfolyást se láttam.

2015. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
arra gondolsz kérdezőt, amit tv-ben is lehetett látni, meg nagyáruházakban olcsón lehet már venni, s elméletileg egyenletesen viszi fel?
2015. jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát jó de az mész :)

második nem . Egy üveg parfüm vagy hasonló pumpás valami.

2015. jan. 12. 00:52
 4/4 A kérdező kommentje:
annyit elfelejtettem mondani hogy műanyagot szeretnék fújni vele . Lehetőleg úgy hogy ne legyen csúnya . Sajnos festékszóróm nincsen és nincs is rá pénzem ... mielőtt javasolnatok :)
2015. jan. 12. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!