Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy ilyen erős ragasztószallag...

Egy ilyen erős ragasztószallag késöbb is használható lesz?

Figyelt kérdés
Van egy barkácsáruházban egy erős hő és vízálló aluminuim ragasztószallag, nekem csak egy kicsi kellene belőle, nagyon jól jönne valamit körbe ragasztani ilyennel, és erre alkalmas lenne egy ilyen erős ragasztószallag. Csak az a bajom hogy meg kéne vennem az egész köteggel. És nem olcsó. Az a kérdésem h az ilyenek mennyi ideig használható? Mert kb miután használtam elteszem a szerszámosláda legaljába. Eláll ott? És hónapok vagy évek után is ugyanolyan használható marad?
febr. 7. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kitaláltam mire gondolsz, akkor az eláll.
febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
Terméke válogatja de feltételezem, hogy egy kicsit védettebb helyen sokáig megőrzi a minőségét egy drágább ragasztószalag. Van 3-4 éves sima szigetelőszalagom is ami tökéletes minőségű pedig csak a polcon van szabadon hagyva és olyannal is volt dolgom amelyik letekerhetetlen lett rövid idő alatt, törött, szakadt és olyan is amelyik összetapadt egy tömbbé és tiszta ragacs lett kívül-belül. A Gorilla szalagom nagyon régi és nem vettem észre minőségváltozást, szekrényben tárolom egy sima cipős kartondobozban más hasonló ragasztószalagokkal együtt. Vettem már jót olcsón is érdemes körülnézned ha nagyon drágának találod, biztosan van ebből is jó minőségű olcsóbban is valahol.
febr. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!