Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy ilyen ragasztót hogy...

Egy ilyen ragasztót hogy vigyek fel ha ilyen veszélyei vannak?

Figyelt kérdés

Csinálok valamit, és fontos hogy hőnek lesz kitéve az a valami, meg víznek. Tehát fontos a hőállóság és az hogy száradás után miután megszilárdult a ragasztó, bírja a vizet is. Erre a célra kerestem ragasztót, tömítőt.

Találtam is egyet ami jó lehet, csak azt írják a ragasztó alatt az oldalon h Veszély! Súlyos égési sérülést és szemkárosodást okozhat. Ha a bőrre kerül az összes szennyezett ruhadarabot azonnal le kell vetni, a bőrt le kell öblíteni vízzel (vagy zuhanyozás) ha szembe kerül több percig tartó ovatos öblítéssel ki kell mosni.

Namost, nekem még nem volt szerencsém ilyen anyaggal, még nem dolgoztam. Amit csinálok ott meg lesz hézag és ott kell hőálló vízálló tömítés. Mivel kenjem el ha felviszek ilyen ragasztót? Gumikesztyűvel? Fontos hogy jól körbe legyen kenve és elhúzva a ragasztó h mindenhol zárjon.


febr. 3. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a figyelmeztetés inkább arról szól, hogy bőrt irritáló összetevője van, így ha egy ruhadarabra kerül akkor azért kell levenni, hogy egyrészt ne érintkezzen a bőrrel, másrészt ne ragaszd magadra véletlenül sem (száradási idő miatt, minél hamarabb eltávolítod annál jobb).

Ettől még hozzáérhetsz bármivel, aminek nem oldja az anyagát. Nézd meg a kesztyűt, csak ne úgy hogy felveszed és belenyúlsz a ragasztóba.

febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Zárt ruházat (azaz hosszú ujjú), gumikesztyű.

Ennyi.. Jó munkát!

Ne parázd túl, semmi értelme..

febr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokat segítene ha megmondanád pontosan milyen ragasztó ez?
febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Salx Narval ***** válasza:
Bombát készítesz, hogy ennyire titkolózol? Mindenki hasznosabb tanácsot tudna adni ha tudnák miről van szó konkrétan. Mit, mivel és miért.:D
febr. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:D


Erről a ragasztóról beszélek. Csak másik oldalon is néztem és ott írják a veszélyt rá. Ezen az oldalon nem látom hogy írnák a veszélyeit.


[link]

febr. 4. 08:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Gumikesztyű plusz maszk.
febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem elég ablakot nyitni és kesztyű is csak akkor kell ha a ragasztóba kell nyúlnod mert célszerszámmal nem tudod rendesen eldolgozni. Természetesen nem baj ha valaki óvatos de azért ez nem permet ami száll és folyik mindenfelé. Az sem jó ha beöltözöl mint egy berepülőpilóta mert úgy nem lehet rendesen dolgozni.
febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mit akarsz csinálni?

Mert amit írsz oda pont jó a hő és olajálló szilikon és azt lehet ujjal is kenni és tökéletes.

febr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!