Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Régi kéményajtónk nem szabvány...

Régi kéményajtónk nem szabványos és már nem szigetel jól, főleg a kémény felőli. Létezik a szigetelésre valami ajtócsere nélküli megoldás? Pl: Amit oda lehet ragasztani és levehető, ha nagyon kell?

Figyelt kérdés
2023. okt. 1. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Én begipszeltem a p..ba. :D

Évente 1x ki tudom szedni takarításkor.

2023. okt. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:) Hát igen. Amúgy közben tűzálló purhabot és ezt:

[link]


De jó lenne tapasztalt, viszont ha más nem lesz a gipszelés is szóba jöhet.

2023. okt. 1. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyi variálásnak nem sok èrtelme van. Egy kèmèny tisztítónyílást, csak 1x kell beèpíteni, ami nem nagy kunszr, azt vagy 30 èvig nincs gondod vele.
2023. okt. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatsz ezekkel, de minek?

Ha a padlástérben van, akkor az sem baj ha csúnya. Nekem kiverte a gipszet a korom, ronda mint a vasárnap reggeli hányás, de nem érdekel.

Nagyfaternál meg dróttal van bekötve. Át van a kéményen csavarva a drót 4-5x és egy tégladarabbal oda van feszítva a helyére az ajtó. Leejtette az öreg vagy 40 éve és 3 darabra tört. :D

Amikor jöttek a gázolok béléscsövezni azok sem nyúltak hozzá.

2023. okt. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jelenleg nem használt szobában van és a kiszerelése átépítése problémás, de nemsokára használva lenne.

Viszont van a kéményen még egy ajtó, de ez új kérdést szült, amit külön teszek fel.

2023. okt. 2. 10:58
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért, ha mégis ránéztek erre a kérdésre itt megkérdezem, hogy milyen szakembert kell fogadni kéménybeépítéshez? Mi a foglalkozása?

Sajnos kéményépítésre a környéken nem találtam találatot, ezért lehet rosszul kerestem.

2023. okt. 2. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!