Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Legegyszerűbb és olcsóbb...

Legegyszerűbb és olcsóbb módon hogyan tudnánk fedett tárolót készíteni a kertben? Igazából csak a tető a fontos, hogy tudjak valahol szárogatni (ruhát, terményt a veteményesből) rossz időben is.

Figyelt kérdés
Lemezből készült garázs mellé jó lenne egy tárolót csinálni. Hátul pedig van kerítés, táblás kerítéselemekből.

#tároló #fedett tároló
2023. júl. 28. 14:46
 1/1 horex ***** válasza:

csak a tető a fontos"

Aha és mi tartja a tetőt aminek azért rendes súlya lenne


Ha értesz a lakatosmunkákhoz akkor már nem írok semmit, ha nem akkomeg felesleges mert nem tudod kivitelezni


Egy szál 40x40x2 zártszelvény, ami elég erős lábaknak és mennyezet tartónak 6m 8ezer forint

Szabadkézzel megrajzolod, mellé írod melyik tartó hány cm, a végén összeadod kijön hány méter anyag kell

Nem tudom milyen az a kerítéselem, de azt is önfúró csavarokkal rögziteni kell ha kész a "házacska". Gondolj a viharra is, valamennyire bírnia kell, a lábakat illene kicsit betonba ágyazni. Nem egyemberes munka


Egy autóbeállót szerettem volna készíteni, mivelhogy értek a lakatosmunkához, hegesztéshez

100ezer körül jött volna ki az anyag, de segítségem nem lett volna, én meg vén vagyok már

2023. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!