Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az OBI-ban lattam ezt a...

Az OBI-ban lattam ezt a padlókiegyenlítő csavart, de nagyon draga. Hol lehetne ilyet kapni normal aron?

Figyelt kérdés

Ez az OBI:

1300 Ft darabja


[link]


Egy webaruhazat talaltam, de ott meg 4000 ft a minimalis rendeles (es a posta koltseg is sok lenne)


[link]


2023. máj. 2. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

[link]


De 2200 a szállítási költség

2023. máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Pesten van egy olyan, hogy Bakosfa, nekik valószínű van.

Vácon a Sárgafogó

Szegedről menj ki a sándorfalvi vasboltba.

Tiszafüreden a Membrán


Az egész országot még nem csavarogtam be :-). De ha bemész egy csavarboltba ahol laksz, sokszor tudják hol van másik olyan bolt, ahol kapni. Mármint ha megkérdezed, hogy van-e, és esetleg nincs, általában mondanak egy jó tippet, hogy hol lehet mégis.

2023. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gugu Gabor ***** válasza:
74%
Tetszőlegesen a közeledben lévő csavarbolt, barkácsbolt esetleg lapszabászatokat érdemes körbe járni.
2023. máj. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy mások is javasolják: ne a barkácsáruházban vásárolj, legfeljebb azt az árat vedd referenciaként. Vidéki vasboltban, vasáruházban sokkal olcsóbb minden, én pl. Gárdonyban a Harmata-nál vásárolok lehetőleg ilyeneket (mert ott van a nyaralónk is), bár Budapesten élünk, időnként szinte féláron van a csavaráru. Az persze lehetséges, hogy pont ilyen máshol nincs a kínálatban, bár ahogy elnézem ilyet még talán össze is lehet barkácsolni M10-es csavarból és vastagabb műanyag lapból. Ne hagyd ki a "kínai" áruházakat sem, esetenként ott a legolcsóbb.
2023. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
1 darab szaros csavarra van szükséged és inkább a neten kutakodsz meg házhozszállíttatnál? .
2023. máj. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Föl nem fogom, hogy mi kerül ezen 1300 forintba(na persze OBI).

Tehát ha még nem oldottad meg, akkor a legközelebbi csavarboltban veszel 10-es csavart, a fejére ráragasztasz egy filckorongot és készen is van fillérekből.

2023. máj. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!