Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol és miként lehet a kovácsol...

Hol és miként lehet a kovácsolást megtanulni?

Figyelt kérdés

Nem találok túl sok információt, hogy hol is lehet megtanulni a kovácsolást, esetleg tudnátok segíteni ebben?

Leginkább a kések és kardok kovácsolása vonz, de maga a díszműkovácsolás is tetszik.


Sajnos kihaló mívességnek látom ezen szép munkát, szeretném a tradicionális részét képviselni és továbbadni.



2022. dec. 9. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy máshogy, mint keress egy régivágású mestert, akivel megegyezel, mennyiért és mennyi ideig tanít meg késeket készíteni. Kolléganőm osztálytársa is így tett 42 évesen, ma már félévre be van táblázva, annyi kés megrendelése van.
2022. dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Én rákeresnék arra a GOOGLE-ben, hogy: KOVÁCS TANFOLYAM.

De mondjuk nekem van eszem.

2022. dec. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2.

Megtettem és a kérdésben is leírtam "Nem találok túl sok információt, hogy hol is lehet megtanulni a kovácsolást"


Örülök, hogy magának is van szeme, már csak meg kell tanulni használni.

2022. dec. 9. 15:04
 4/9 A kérdező kommentje:
1. Köszönöm az információt, megpróbálok keresni a környéken, de még csak nem is hallottam senkiről. ( Bács-Kiskun déli rész)
2022. dec. 9. 15:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy kerestél rá, de nekem "egyedi kések" kifejezésre kiadta ezt

[link]


Kiindulásnak...

2022. dec. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5.

Igen, néztem köszönöm, de nem találtam információt, hogy hol lehetne kitanulni.

2022. dec. 9. 16:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én itt próbálnám meg, biztosan segítenek.

A férjem autodidakta módon kezdett faragni. Neki szerencséje volt, egy fafaragóművészhez járt évekig tanulni illetve konzultációra, aztán az ezen az oldalon találhatóhoz hasonló tematikus képzésekre jár, kapcsolatépítésnek, inspirációnak nagyon jó.


Szerintem biztosan találsz itt olyan nevet, akihez el lehetne járni. Meg lehetne azt is kérdezni, hogy az alapokat hol tudod megtanulni.


Voltunk Zalaszentgróton Csiszár Tibornál, őt biztosan tudom, hogy oktat.

2022. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Zalaszentgrót még jó is lehet, most fogok felvételizni a keszthelyi egyetemre, és ha jól látom, nincs messze Zalaszentgróton onnét, laza 30 km.


Köszönöm az információt!!

2022. dec. 9. 21:05
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen.

Remélem, hasznát veszed majd.

Zalaegerszegen a gébárti alkotóházban is szoktak lenni alkotótáborok, nagyon segítőkészek.

2022. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!