Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » B30-as téglából épített...

B30-as téglából épített vízóra aknába kell habarcsot tenni a téglák közé,vagy elég csak kötésben egymásra rakni a téglákat?

Figyelt kérdés
2021. aug. 7. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Én habarccsal építeném, így nem folyik be a rések közt az esetlegec nedvesség (víz, olvadt hólé...).
2021. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Azert szokas kihagyni a habarcsot kozule, hogy el tudjon szivarogni a viz. Ez emesztiknel fontis. Vizoranal nm hiszem, hogy kell. En inkabb muanyag aknat vennek ha most csinalnek ilyet.
2021. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 L.. István ***** válasza:

#2: Meg ne próbálj olyan emésztőt csinálni.


Kérdező: a szolgáltatóval egyeztess a követelményekről, mifelénk nemrég szigorítottak, akármilyenbe be se kötik a vizet. Ilyet pl. már nálunk nem lehet:


[link]

2021. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 mindentudó99 ***** válasza:
Nem fontos az emésztőknél csak régen szokás volt úgy csinálni hogy 15 évig ne kelljen szippantani.
2021. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Zárt kertben most fúrattam egy kútat,ennek szeretnék egy aknát,amibe letennék egy házi vízművet,és persze az áramot is bekötném oda.Nézegettem műanyag aknákat is,de abba nem hiszem hogy beleférne egy hídrofór.Köszönöm a segítséget.
2021. aug. 7. 18:33
 6/10 L.. István ***** válasza:
100%
#5: Jaaa, vagy úgy! Az nem vízóra akna! Ki kell ásni a gödröt, kizsaluzni és beton.
2021. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gizike nem gőzeke, a vízóraakna pedig nem gödör amibe a házi vízművet akarod behelyezni!!!

Hagyd csak ki a habarcsot, hadd folyjon na víz a gödörbe, aztán vezess oda villanyt! Megőrültél???

2021. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Panelből költözök kertesházba,így vannak dolgok amik nekem ismeretlenek. Ezért kértem tanácsot.
2021. aug. 8. 12:02
 9/10 mindentudó99 ***** válasza:
Kiásod a gödröt amekkorát gondolsz majd szólsz valami szakinak aki bezsaluzza kibetonozza .
2021. aug. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Valószínüleg ez lesz.
2021. aug. 8. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!