Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Győr városban milyen áron...

Győr városban milyen áron lehet albérletet kapni? Milyet és mennyiért?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól fögg hol és hogyan szeretnéd.

Ha csak magadnak, akkor olyan 40-50 ezer + rezsi, de ha egyetemista lennél akkor azt szokták, hogy egy lakás 4-5 emberre adnak ki, és olyan 10-12-14 körül van a bérlet+ rezsi ráeső része.


Főleg az egyetem körül van soksok albérlet lehet válogatni, de időben le kell foglalni! (Július vége, aug eleje).

Szeptemberre már a "selejt" marad: nagyon xarok vagy a drágák.

Én is beleestem ebbe nem vettek fel koliba, és amíg a méltányossági kérelmet intéztem (amit nem tudtam, hogy 1 hét vagy 3 hónap...) addig kellett egy hely.

Végül 2 hetet voltam, de egy borzalom volt. Drága szutyok hely volt, és a maminak vastagon fogott a ceruzája.

Meg is lopott 5000 forinttal, de akkor már úgy voltam, hogy "el innen el azonnal"...

2012. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ. Az az igazság, hogy dolgozni mennék Győrbe. De szerintem kihagyom, ilyen árak mellett.
2012. jún. 11. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne add fel rögtön. Találhatsz olcsóbb albérletet is, jót, attól függ merre dolgozol majd.

Én az egyetemista szempontból néztem, ott pl. Marcal II.-n lévő albi lehet, hogy olcsóbb lenne, de végigbumlizod a várost mire beérsz. Ezért viszik a drágább albikat.


Gondolom egyedül nem kellene egy 2-2,5 szobás albi :)

2012. jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Még meg gondolom.

Köszi a választ.

2012. jún. 12. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!