Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Volt már,hogy annyira elegetek...

Volt már,hogy annyira elegetek volt a lakótársatokból,hogy hazamenni is utáltatok? Mi volt az ok? Elköltöztetek végül?

Figyelt kérdés

febr. 26. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A párja állandóan ott volt, nem kedveltem, kicsi is volt a lakás. Végül különköltöztünk.
febr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt már több lakótársam is az évek alatt.

Mikor fiatal egyetemistaként 18-24 év közötti voltam,még eléggé rugalmasan kezeltem a helyzetet.


Viszont azután,mikor már elkezdtem dolgozni, már zavartak a bulizások,az éjféli locsogások a konyhában,a dohányzás stb-stb.


A legrosszabb lakótársam 2 éven át

26-28 éves korom között volt,egy 36 éves proli ember.

Na ő aztán....


2 szobás lakást béreltünk,tudtam hogy ő erős dohányos ezért a nagyobb szobát,ahonnan az erkély is nyílt ő kapta.


Ő csinálta mindig azt,hogy még az ágyban reggeli felkeléskor rágyújtott,az egész lakásban állandóan dohányszag terjengett.


Mindenhol az ő sörösdobozaiba botlottam,a wc-n,a fürdőszobában a fogkefék mellett,a cipős szekrényen az előszobában


Meg úgy az egész gyerek büdös volt, áporodott izzadság, dohány szag keveredett az olcsó sörrel,ezzel nyerte el az egyedi illatát.


És ha ez mindig nem lenne elegendő, még a stílusa is elviselhetetlen volt a számomra.


Amíg vele laktam nem is hívtam fel magamhoz senkit.

Aztán 28 évesen,eladtam a nevemen lévő üres építési telket( régebben vásároltam)

+az addigi megtakarításomból+szülői segítséggel+hitel segítségével vásároltam egy kicsi felújítandó lakást.


25m2 garzon tégla társasházi lakást vásároltam Pesten, és soha egy percig nem bántam meg.


Ezerszer is inkább élek egy hitellel terhelt felújítandó garzon lakásban,mint egy perccel is tovább azzal a gyökérrel.

febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem alatt úgy béreltem szobát, hogy a szobában ketten voltunk, így kvázi csak egy fél szoba árát kellett fizetnem. Szerencsére a másik csaj nagyon hamar kiköltözött valamiért, de amíg ott lakott, utáltam. Az ágyára terített egy törölközőt és azon epilálta a lábát, majd kirázta a szőnyegre a törölközőt 🤢


Éjszaka horkolt/fingott megállás nélkül, vagy skypeolt a pasijával, aki Erdélyben élt.


Volt, hogy magában ette dobozból a gabonapelyhet és konkrétan minden olyan volt a szobában. Ha kértem, hogy porszívózzon fel, kiült cigizni 2-3 órákat az erkélyre, és utána csinálta csak meg.

febr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2# vagyok


Igen-igen

Nekem is volt,olyan 2 félév erejéig,mikor szobatársam volt.

Esti horkolás-fingás az természetesen volt a részéről,de akkor az zavart a legkevésbé.


Gyakori programja volt a reggel és esti,kicsit se feltűnő maszturbálás a takaró alatt.


Vagy a másik, akkoriban 19-20 évesen panellakást béreltünk többen.

Reggel kimentem a konyhába

( panelkonyha)

még kótyagosan kávét készíteni,majd nem sokkal később ki jött egy másik ott lakó srác is.


Az volt az első dolga hogy benézett a hűtőbe közben fingott egyet ott mellettem míg én kávéztam.

Leült velem szembe valamit csámcsogott.


Majd elkezdte velem szemben a konyhában piszkálni a fülét az ujjával,majd utána elkezdte szagolgatni azt az ujját,amivel előtte a fülét piszkálta.


Mai napig ez a kép annyira magam előtt van.

És nem volt benne semmi szégyenérzet,neki ez a világ legtermészetesebb dolga volt valószínűleg.

febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyen eset is volt. Egyik esetben a lakótársam bírtam, viszont folyton ott lógott vagy a csaja vagy valami kefélős csaj.Kiültek mindig a konyhába meg elfoglalták a fürdőt én meg nyilván kellemetlenül éreztem magam, hogy nem tudom a kis életem élni.


Másik esetben a lakótársam igazi igénytelen állat volt. Nem takarított, mindent mocskosan hagyott. Otthonról dolgozott, nem fürdött, büdös volt. Egyszer kiderült, hogy azért vannak 4-5 ezer helyett 20-30 ezres villanyszámláink mert egy kis OBI-s hősugárzót nyomatott maga mellett 0-24-ben.


Ráadásul a tulaj fiának haverja volt, aki folyton ott lógott. Tulajdonképpen ugyanaz volt mint előtte lakótársam és csajával, itt két srác volt kvázi "kapcsolatban" együtt lógtak, főztek, filmeztek, ittak. Rohadt szar volt.

febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja és volt nekem is szoba felezős helyzet is még egyetem alatt. Én már dolgoztam, tanultam. A szobatársam nappal aludt és/vagy játszott, este "tanult". Ha szóltam neki, akkor még ő háborodott fel.


Egyszer volt egy súlyos betegsége, kórházba is került. Az anyja feljárt hozzá és megbeszéltük, hogy olyankor ott alszik.


Egyrészt HORKOLT mint állat. Olyankor a másik lakótársunkhoz kellett átmennem, ha aludni akartam, aminek meg nyilván ő sem örült.


Ezzel még úgy voltam, oké, hát egyszer elmúlik.


Aztán nem. A srác már jól volt, hazajött, de az anyuka látogatásai továbbra is megmaradtak. Már nem is szóltak, csak hazamentem és ott ölt az anyja, csaja. Volt amikor úgy szóltak hogy hát haza mehetnék hétvégére mert jönnek fel és kell a hely...

febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a beteg szobatársam annyira eligénytelenedett, hogy nyitott budiajtónál fosott és lehajtott ülőkén át hugyozott.


Viccen kívül, mindig össze volt hugyozva az ülőke, szaros volt a WC. Vagy csak rohadt undorító volt hogy folyamatosan a fosós-fingását kellett hallgatni. Bélproblémái voltak, eleve ezért került kórházba.


Másik lakótársamnak a levágott körmeit az én mosatlan poharaimban találtam meg...

febr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ilyen igénytelen állat nekem is jutott :/ sosem mosogatott el maga után, ha kellett neki tiszta edény, az enyémeket vette el, egy idő után már eldugtam őket. Ha csinált valami kaját magának és nem ette meg az egészet, ott rohadt bele a lábasba a tűzhelyen a cucc, mert hűtőbe se volt hajlandó berakni. Egyszer a nője úgy vágta a haját a konyhában, hogy közben ettek, és konkrétan a hajas kaját ették, undorító volt nézni is. A szőrkupacokat csak azért takarította fel a nő, mert feljött a tulaj és rászólt, hogy azt ott ne hagyja. A srác amúgy autószerelő volt, állandóan a kádban áztak a munkásruhái, amitől tiszta retek lett a kád is meg a csempe is. Talán egy hónapig bírtam, utána költöztem is el.
febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, kád: egyszer hazamentem a kád félig felengedve retkes vízzel. Kérdeztem mi ez. A válasz: hát gondolta, hogy így egyszerűbb lesz, felengedi a kádat vízzel, felázik a kosz, leengedi és akkor nem is kell kitakarítani...


Konkrétan takarítási naplót kellett vezessünk meg összeírtam melyik helyiségben mik a teendők. Aztán nyilván hiába jeleztem, hogy most már ő jönne általában eltelt 1-2 hónap aztán megint kitakarítottam én mikor már a mocsokban úszott minden.

febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyetemista koromban hatalmas buli volt, ahogy elkezdtem dolgozni, egyre fárasztóbb volt, és idegesítőbb. Már 25 évesen beütött ez nálam. Vettem egy lakást kölcsönre, legjobb döntés volt. El nem tudom képzelni, soka hogy élik így le a fél életüket.
febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!