Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Vallásosok! Képesek vagytok...

Vallásosok! Képesek vagytok úgy vallási tárgyú kérdésre válaszolni, hogy nem másoltok/linkeltek be 600 oldal szöveget?

Figyelt kérdés

És még csodálkoztok, hogy sokan úgy gondolják, hogy egy saját gondolatotok nincs...



Remélem jól átgondoljátok ezt a mondatot, mielőtt töröltetik a kérdést.


A gyengébbek kedvéért kicsit kielemzem:

NEM mondom, hogy nincsenek saját gondolataitok.

NEM gondolom úgy, hogy nincsenek saját gondolaitok.

(bár akik erre nem jönnek rá maguktól...)


2010. jún. 23. 14:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

Érdekes. Engem is irritálnak a belinkelt, bemásolt oldalnyi válaszok. A legjobban az idegesít, amikor ugyanaz a személy, aki már 1x válaszolt így, alatta még 1-2x megteszi ugyanezt. Mintha nem tudná az ember (ha másnem a százalékaiból) hogy ugyanarról van szó.

Vagy: van olyan, aki minden egyes oldalra ugyanazt a pár linket írja be, hogy "Ezt nézzétek meg, ha tudni akartok valamit ...ról". Na, ennek sincs sok értelme. Mintha ezért fizetnék őket.

Én is vallásos vagyok, és szeretek is ezeken az oldalakon "beszélgetni" értelmes, tartalmas hozzászólásokkal. Természetesen a saját szavaimmal. Azt gondolom, annak több értelme van, mint a linkeknek.

2010. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

16:46

A te fajtádból kellene még néhány.


A moderátoroknak meg köszönöm, hogy javították a hibát a kérdésben.

2010. jún. 23. 17:27
 3/21 anonim ***** válasza:
5%

A linkre szükség van mert az ateizmus olyan mint az alkohol.Pusztitja az agysejteket


"Az ateizmus vajon rombolólag hat a logikus gondolkozásra?

Igen.

" Vannak tözsek akik mindeféle vallás hit nélkül élne léteznek már néhány ezer éve és még vannak és léteznek!"


Nincsenek


"Nézz utána a cargo kultusznak "


Utánanéztem.

"Valahol Új-Guineában amikor először megjelentek az európai emberek, temérdek olyan tárgyat hoztak magukkal, amelyek a helyiek számára ismeretlennek számítottak, elterjedt egy új vallás,"

-nem a vallás jelent meg, hanem egy új vallás


[link]


Az ateizmus olyan mint az alkohol.Pusztitja az agysejteket.



http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..

-OFF. A teljesség igénye nélkül...

2010. jún. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%

Szia!


Igen én képes vagyok úgy válaszolni, sőt általában úgy is szoktam. Van egy katolikus emberke akinek szokása a "600 oldalas szövegek" bemásolása, illetve egy-két tanú akik szoktak főként Bibliaszövegeket nagyobb mennyiségben másolni.


Bibliaszövegekből én is szoktam másolni rövidebben, ha úgy érzem szükségét, de mindig igyekszem saját szavaimmal válaszolni az adott kérdésre.


Üdv. Péter

2010. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Te mért használsz más által feltalált és legyártott számítógépet? Miért nem találod fel és kivitelezed saját magad? Nincs önálló gondolatod, he?!
2010. jún. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 escrogar ***** válasza:

17:35


És miért is pusztítja az agysejteket?



17:50 Péter


Nem veled van gond, hanem akinél már görgetni kell :D

2010. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
19%

A mai dekadens ifjúság lusta olvasni. "Jajj, ez hosszú, ezt nem bírom elolvasni..."

Jajj, egyem a csepp kis szívét... :-)

2010. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

17:35

Méssz a πcsába a hülyeségeiddel együtt. Erre a kérdésre most nagyon rákaptál, mert mindenhová ezt linkelgeted.


17:50

Nem nagyon szoktam veled egyet érteni, mert ellentétesek a nézeteink, de benned is becsülöm, hogy meg tudsz fogalmazni egyedül egy választ.


18:35

Tudsz még nagyobb hülyeséget mondani? Én legalább tudom és értem hogyan működik, mivel villamosmérnöknek tanulok. Egy számítógép elkészítése pedig nem egy emberes munka, ahogyan egy válasz megírása.


19:24

Képzeld olvasok. Mos épp a "Civil katonák" című Ambroose könyvet olvasom. Hidd el az sem három sor. De ha valaki feltesz egy kérdést, nem arra kívencsi, hogy te hány oldalt bírsz tele copy-paste-elni egy perc alatt.


Látom, ha nem tudsz bemásolgatni akkor kötekedsz. Nagyon keresztényi.


Én sem úgy születtem, hogy mindent tudok, viszont az alapján, amit olvastam, tapasztaltam és tanultam, képes vagyok önálló gondolatokkal előállni, ahelyett, hogy szolgaian bemásolgatnék holmit.

2010. jún. 23. 20:25
 9/21 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

17:35

Méssz a πcsába a hülyeségeiddel együtt."


Az ateisták miért személyeskednek? Nincsenek érveik?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..


Ezek szerint az ateisták egy szinten vannak Jehova tanuival. Talán(nem) véletlenül.

Ezek szerint az ateisták egy szinten vannak Jehova tanuival. Talán(nem) véletlenül.

2010. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

17:35

Méssz a πcsába a hülyeségeiddel együtt."


Mész a 3,14-csába a provokációiddal együtt

2010. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!