Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A vallásos emberek szoktak...

A vallásos emberek szoktak nevetni a C&H Jézusos poénjain?

Figyelt kérdés

Néhány példa:

[link]


Nem támadás, csak kíváncsi vagyok, hogy aki hisz Jézusban, az mennyire merev e téren.


2014. szept. 2. 07:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem elég gyenge poénok :)

Talán 1-2 volt, ami tényleg vicces.

2014. szept. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezek tényleg gyenge viccek voltak, de ha egy viccen miért ne lehetne mosolyogni rajta egyet?
2014. szept. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Hívő ember vagyok, ezen nem nevettem. Nem azért, mert támadásnak veszem, de nekem egyszerűen nem viccesek. Ha tényleg jó vicc lenne, nevetnék. A humor egy olyan dolog, aminek el kell nézni néhány dolgot, különben nem lennének zsidó, cigány, rendőr, szőke és keresztény viccek sem.
2014. szept. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazán kíváncsi vagyok, hogy amikor röhögnek a szüleiden, akkor te is velük kacagsz e...?
2014. szept. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha valakit tiszteletben tart az ember, akkor nem csinál belöle viccet.
2014. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én nem igazán tisztelem, talán ezért is nevettem pl. a zombi Jézuson és a kenyérrel-hallal eltemetésen.
2014. szept. 2. 12:35
 7/11 ceri ***** válasza:
Én támadásnak veszem, mert viccnek ritka silányak. Aki megjelentette az biztos nem a humor miatt tette, vagy ha igen az főleg sajnálatos. Különben viccelni Jézuson is lehet, csak legalább érne el 1 bizonyos nívót -mint vicc.
2014. szept. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miért, a zombi Jézuson mi nem vicces?
2014. szept. 2. 17:56
 9/11 openyoureye ***** válasza:
Miért, vannak olyanok akiknek egyáltalán tetszik valamilyen formában a C&H?? Őrület! :)
2014. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Élőben és neten keresztül is sok szinte fanatikus rajongót ismerek. Én ugyan nem vagyok az, de tetszik a groteszk humora. Csak érdekelt a kérdés, hát feltettem.
2014. szept. 2. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!