Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Létezik valami hasonló könyv...

Létezik valami hasonló könyv a Bibliához, ami kevésbé komoly, és inkább fantasy,vígjáték témájú?

Figyelt kérdés
Valami komédiásabb könyv ami hasonló hozzá és nem ennyire komoly, mert végigolvastam, nekem túl komoly volt, nem olyan mint egy Egri Csillagok, de nem is egy enyhe kötet.

2022. dec. 14. 07:07
1 2
 11/14 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
100%

"Biztos hogy nem a Bibliát olvastad, mert ahhoz évek kellenek. Segítség nélkül pedig senki sem értheti meg."


Honnan veszed hogy nem évekig tartott?

2022. dec. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%
J. R. R. Tolkien: Szilmarilok
2022. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Dongaben ***** válasza:
57%

Szerintem vicces! :)

Isten 10 parancsolatában van: "Ne ölj!" (Érdekes, hogy ez csak az 5.)

Ez az isten komplett városokat pusztított el... A "Tíz csapás" is olyan embereket súlytott, akik nem tehettek arról, hogy a zsidók rabszolgaként élnek Egyiptomban. Ez az isten azonos az Újszövetség megbocsátó istenével? A Biblia szerint: IGEN! Ezen gondolkogj, kedves "anonim válaszadó"!

2022. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
22%
A "Ne ölj!" eredetileg "Ne gyilkolj" volt, azaz például a halálos ítéletek végrehajtása nem tilos.
2022. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!