Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az agynak állítolag van egy...

Az agynak állítolag van egy természetes védekező mechanizmusa amikor fals hireket kap akkor védekezik.Nekem akkor is bekapcsol amikor Jézus csoda tevéseit olvasom vagy látom.Nektek is van ehez hasonlo Jézussal és a bibliával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2022. aug. 14. 14:45
 211/213 anonim ***** válasza:
100%

Csak lehetőleg érvekkel.

A "magasabb szintű" és a "nem tudhatjuk" az nem érv.

2022. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/213 Darkmoon80 ***** válasza:
100%

"Én mindent elmondtam, amit akartam. Ha nem akarjátok elfogadni, nem probléma."


Elfogadni(!) azt fogadom el, amit érvekkel megfelelően alátámasztanak.

Amit elmondtál abból pedig az elfogadható érvelés hiányzik.

Az állításaiddal kapcsolatos kételyeimet pedig leírtam indoklással.


HA valamelyik érvelésem helytelen, akkor megfelelő bizonyítékokkal alátámasztva a kritikát, akkor ezt természetesen elfogadom és módosítom az álláspontomat.


Ha és amennyiben te nem reagálsz az érvelésemre, akkor azt feltételezem nincs semmilyen ellenvetésed, így értelemszerűen elfogadod az általam leírtakat.

2022. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/213 Darkmoon80 ***** válasza:
100%

"Felesleges további hozzászólásokat hozzám címezni, mert részemről befejeztem."


Nos ez szerintem a kérdező kérdésre adott legpontosabb válasz!



Megfilmesítve kb így nézne ki:


Piros lámpák villognak a háttérben,szirénák vijjognak, a kamera fókuszában egy képernyőn az Alert, Alert felirat villan fel másodpercenként.

Egy gépi női hang hallatszik a hangszórókból:

- Vészhelyzeti riasztás! Kettes fokozat!

- Káros információ beszivárgás észlelve!

- Az információs csatorna azonnali lezárása szükséges.

- Hitmegrendülésre felkészülni!


Hátulról látszik, amint angyalszárny emblémával díszített fehér köpenyes emberek mindenféle kapcsolókat kapcsolgatnak, gombokat nyomogatnak vadul.


A kamerán látható kép megrázkódik, egyesek térdre esnek, de kitartóan folytatják a munkát.


A rázkódás megszűnik.


A géphang folytatja:

-A szűrő rendszer megfelelően működött, a rendszerre káros információk kiszűrése és azonnali törlése megtörtént.

-A vészhelyzet megszűnt!


A kezelő személyzet ujjong és tapsol, majd közösen elrebeg egy hálaimát.


Kialszanak a villogó vörös fények és mindent betölt az angyali kórus Hallelujája.

2022. aug. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!