Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A lányom rockzenét hallgat....

A lányom rockzenét hallgat. Ugye nem viheti ez rossz útra?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem tőle, hogy pontosabban mit is hallgat. A válasza ez volt:

ACDC, Kis Pál és a borz, Quimby, Red Hot Chilli Peppers, Rise Against, Blink182, HIM, Paramore, David Bowie,Offspring

Tudom, hogy a zene nem határozza meg az embert, de félek, hogy a lázadó számok kihatnak a lelkére, hiszen mégcsak 13 éves.


2011. máj. 6. 19:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
17%
A zene hallgatása semmit nem befolyásol. Akkor van gebasz, ha a zene által képviselt csoportokhoz akar tartozni. A rockereknek pl vannak öltözködésben és egyéb dolgokban jellegzetességeik.
2011. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
85%
Jó a lányod zenei ízlése, vannak még normális tinédzserek, akik nem Justin Biebert meg hozzá hasonló semmitmondó sz*rokat hallgatnak. ACDC, Kispál, Quimby, ezeknek van mondanivalójuk (ezeket ismerem a felsorolásból), és megértésükhöz kell némi ész is, nem úgy, mint a pop-számokhoz. Én örülnék, ha a lányom inkább ilyen zenéket hallgatna, mint egész nap az ilyen sz*r Justin Bieberhez hasonlókat. (egyébként az egyik legunszimpatikusabb tulajdonságuk a keresztényeknek, hogy nem szeretik a rockot, pedig az az egyik legjobb stílus)
2011. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon szerencsés vagy, hogy a lányodnak van ízlése, mert tényleg jó zenéket hallgat, és ez még nem is a kemény vonal, de akkor sem kell megijedned, ha netán metált hallgatna (tanúsítom, teljesen normális ember vagyok, nem alkoholizálok, droggal sosem volt dolgom, nem dohányzom). Ha a stílusa el is megy egy kicsit a rock irányba, nincs azzal semmi baj, ha kamaszkorban lázad egy kicsit, kiéli magát, és majd lenyugszik. Gondolom, te is voltál kamasz, tudod, miről van szó.
2011. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
77%
19:58 keresztény vagyok, angol klasszikusokat olvasok, és rockot (metált) hallgatok, na erre varrj gombot :D
2011. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Énis keresztény vagyok és hallgatok többek között rockot is.
2011. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
98%

Leragadtál a 70-es évek bolsevik cenzúrájánál. A rock, mint kapitalista métely...

Örülj neki, hogy a lányod nem olyan agymosott hüje, mint a többiek, akik a nulla értékű divatos hígtrágyát hallgatják. Van önálló ízlése, nem követi a nyájat. Jobb lenne, ha a lányod is rájuk hasonlítana és nyálas kis bvzikat hallgatna?

Remélem rátalál majd a P. Mobil, Tűzkerék XT, Jethro Tull, Deep Purple, stb. zenéire is!


"de félek, hogy a lázadó számok kihatnak a lelkére, hiszen mégcsak 13 éves."

Még szép hogy kihatnak, te nem emlékszel semmi katartikus zenei élményre? Mindenesetre furcsa kép élhet benned a rockzene kedvelőkről :) hidd el, nem lesz mindegyikből apagyilkos.

2011. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
58%

Ha úgy vesszük, a keresztény élet mi, ha nem kőkemény lázadás a világ ellen?

13 évesen én is blink182-t, offspringet, red hot chilit hallgattam, és egyébb punkrock és rock irányzatokat és ma húsz évesen őszintén hívő keresztény vagyok.

2011. máj. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
En is hasonlo zeneket hallgatok mai napig, pedig mar felnott vagyok es nem ertem, hogy ez miert lenne baj. Teljesen normalis csaladanya lett belolem, nincs tetkom meg piercingem sem. Ha Rihannat vagy Lady Gagat hallgatna, jobban megertenelek, hogy felted, hisz az o szamaik szovegeben sokkal tobb a romlottsag. A popzene szovegei manapsag ezerszer kemenyebbek (szado-mazorol meg mindig csak a szex egyeb fajtairol szolnak). Szoval nem tudom, hogy mitol felsz.
2011. máj. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
Az engedelmesség egy keresztény erény ami a lázadás ellentéte. Az első lázadó tudjuk ki volt (patás).
2011. máj. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!