Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi történt az Édenkerttel,...

Mi történt az Édenkerttel, miután Ádám és Éva kivonultak onnan? Ott van még valahol? Oda lehet menni?

Figyelt kérdés

máj. 7. 02:48
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Átépítették parkolónak.
máj. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Megszűnt, megváltozott, olyan lett, mint később a többi hely.
máj. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Asgardnál kell balra fordulni. Viszont ha már a Seolt látod, picit túlmentél.
máj. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze kedves kérdező, ha figyelmes vagy, a reptéren megtalálod a kiírást, hogy "Édenkert". De azt hiszem hogy csak 100 évente egy járat van.
máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért kell ilyen gorombának lenni? Biztos keresték már sokan
máj. 7. 14:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért keresték volna? Egy mesebeli helyről van szó. Az üveghegyet és az óperenciás tengert se keresi senki.
máj. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsi kérdező, én nem gorombaságnak szántam, csak próbáltam humorosnak lenni.

De igazad van, alapvetően kutatható a kérdés.


Itt van róla konkrétan szó: [link]


A lényeg hogy csak találgatni lehet a pontos helyszínnel kapcsolatban, de nem lehet határolni valamennyire.

máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
itteni válaszoló nem hiszem hogy fog tudni válaszolni :D de lehet hogy kérdezték már sokan mások, máshol, és talán választ is kaptak valakitől. mivel ugyanannyi esély van mint a többi verzióra, akár létezhet is, azzal a gyümölcsfával meg minden. lehet vetnék majd rá egy pillantást ilyen turista üzemmódban
máj. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!