Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten szereti a keresztényeket...

Isten szereti a keresztényeket akik támogatják a melegeket?

Figyelt kérdés
máj. 1. 15:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:

#40

Megnéztem, egyik helyen se volt az, hogy homoszexuálisnak lenni bűn.

máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:

#41

Mondom, itt az érettségi, tökéletes ürügy arra, hogy fejleszd a szövegértésed.

máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
Köszi, de jelenleg a 3. diplomámat szerzem a BME-n, az érettségit meghagyom neked. Az idézetet pedig továbbra is várom.
máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:

"Azért nincs benne logika, mert Isten jóságából sehogysem következik az, hogy ne nevezze nevén a bűneinket."

Ilyet nem is állítottam.


"Ha tájékozott lennél, nem mondanál ilyen butaságokat."

Mint az előbbi írásodból is látszik nem én írok butaságot csak te vagy képtelen értelmezni.


"De igen, ezt állítottad."

A szövegértésed nagyon gyenge.


"A te valóságoddal megyek szembe. Isten nem a te elvárásaid szerint cselekszik."

Nem az én valóságom. Te nem hiszed el a tényeket és tagadod le Isten művét.


"Te úgy olvasod a Bibliát, hogy ami nem felel meg az ízlésednek, azt figyelmen kívül hagyod. Így is lehet, csak így nem használ."

Nagyon nem. De nem is vártam többet.


"Dehogynem. Ha szembetalálod magad egy olyan kijelentésével, ami neked nem tetszik, akkor azt nem tekinted hitelesnek."

Nem így teszek de egyszerűbb dolgokat sem értettél meg tehát ez már mindegy.


De mindegy az egész. Te ragaszkodni akarsz a hazugságok követéséhez és ettől ember nem tántoríthat el különösen ha egyszerű szövegeket sem tudsz rendesen értelmezni.

Nekem pedig nem is áll szándékomban egy ennyire megtévedt embert győzködni. Galambokkal sakkozni több értelme van.

máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
0%

#43

Nyilván :D


#44

Egyszerűen nincs tudásod erről a témáról, nem lehet veled érdemben beszélgetni. Hivatkozás nélkül, érvek nélkül, koherens gondolatmenet nélkül vitázol egy olyan témában, amiről lövésed sincs. Ennek a legutóbbi kommentednek meg semmi értelme nem volt. Ez így nem tartalmas. Szia!

máj. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:

#45

Idézet továbbra se jött, legalább az ólvasók is látják, hogy milyen szerencsétlen, gonosz, hazudozó vagy.

máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
0%

#46

Ott van a szöveghely hivatkozása, olvasd el. Ne etesselek meg?

máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
Idézd, ahol úgy véled, hogy szerepel. Nem a pökhendi dumád kell, azt senkit nem érdekel.
máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
0%

#48

Férfiúval ne hálj úgy, amint asszonnyal hálnak: utálatosság az. (3Móz 18:22)


Lefekvésük előtt a város férfiai, Szodoma férfiai körülvevék a házat, ifja, örege, mind az egész község egytől egyig. És szólíták Lótot, mondván neki: Hol vannak a férfiak, akik te hozzád jövének az éjjel? Hozd ki azokat mi hozzánk, hadd ismerjük őket. És kiméne Lót ő hozzájuk az ajtó eleibe, és bezárá maga után az ajtót. És monda: Kérlek atyámfiai, ne cselekedjetek gonoszságot. Íme van énnekem két leányom, akik még nem ismertek férfiat, kihozom azokat ti hozzátok, és cselekedjetek velük amint nektek tetszik, csakhogy ezekkel az emberekkel ne csináljatok semmit, mivelhogy az én hajlékom árnyéka alá jöttenek. (1Móz 19:4-8)


Annak okáért adta őket az Isten tisztátalan indulatokra; mert az ő asszonynépeik is elváltoztatták a természet folyását természetellenesre: hasonlóképpen a férfiak is elhagyván az asszonynéppel való természetes élést, egymásra gerjedtek bujaságukban, férfiak férfiakkal fertelmeskedvén, és az ő tévelygésüknek méltó jutalmát elvevén önmagukban. (Róma 1:26-27)


Legközelebb a cipőfűződet is én kössem be vagy mi?...

máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
Mindegyikben a cselekedet van elítélve, önmagában a homoszexuális haljam nem. Tudsz idézni olyat, amit kértem?
máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!