Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi az materialisták válasza...

Mi az materialisták válasza hogy miért vagyok én, én? Miért nem vagyok Ábrahám Lincoln? Vagy valaki más?

Figyelt kérdés
ápr. 24. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem Abraham Lincolnnak születtél.
ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Mert az érzékszerveid által észlelt információhalmaz feldolgozása a téridő egy bizonyos pontján zajlik, és csak a te egyéniségedre jellemző módon. Az Abraham Lincoln-nak nevezett "önszervező biokémiai rendszer" a tiédtől eltérő időben, és a tiédtől eltérő módon kezelte és reagálta le az őt érő ingereket.
ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Mert téged a szüleid nem Ábrahám Lincolnnak neveztek el.
ápr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Mert kérdező szerinted mi erre a keresztény válasz? vagy amilyen hited van a szerinti válasz?
ápr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Annyi nem létező dolgot beképzelsz már magadnak, ördögöket, angyalokat, isteneket, stb...

Nem sok választ el már attól, hogy Lincolnnak, vagy Napóleonnak vagy másnak képzeld magad, ez csak stádium kérdése, egyenlőre még mocorog értelem a kobakodban, jobban tennéd, ha vigyáznál rá és nem képzelnél mindenféle olyan baromságot, ami nincs!

ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Übü király válasza:
Buta kérdésre nem lehet értelmesen válaszolni!
ápr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!