Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az ezoterikus embereket...

Az ezoterikus embereket letérítette az útról az a lény akiben a szerettet szikrája kihalt avagy a Sátán?

Figyelt kérdés
Az ezoterikus beállítottságú embernek is eredetileg az lenne a küldetésé és elve Isten nekik is elrendelte mint mindenki másnak, hogy ismerjék meg az örömhírt azaz ő lényét személyiségét tapasztalják és ismerjék meg a biblia által. Eleve elis rendelte az embernek, de mi akik olvassuk a bibliát, nekunk nem csak el rendelt, de minket ki is választott, hogy megmeneküljünk a pokoltól, mi vagyunk a kiválasztottak azon kevés emberek közé tartozunk akiket isten kiválasztott és meg is igazította utunkat, hogy továbbítsuk ezt az örömhírt

ápr. 24. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Már ha igaz, amit a Biblia ír. Aki ezoterikus dolgokban hisz, nyilván nem tartja annak.
ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Melyik istenre gondolsz?


Mert nem mindegy...

ápr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igazad lehet...én kerültem az ezos dolgokat. a saját anyámtól sem kaptam egy csepp szeretetet sem. sokakat szerettem de mindig mocskosúl bántak velem. kihalt belőlem minden. majd a sátán úgy tért be hozzám, mintha kiválasztott lettem volna stb. sátánista lettem. spirituális sátánista : joyofsatan.org

az a lényege h sátán a jó és isten, jézus a gonostak, mert rabszolga sorba akarják taszítani az emberiséget.

8 évig hittem ebben és sokakat térítettem, csináltam egy weboldalt az: insatanism.wordpress.com -ot.

Fűt, fát ígérgettek a démonok. de tényleg eljöttek és jósoltak, ígérgettek. semmi jóslat nem vált be, semmi ígéretet nem teljesítettek, míg én azonnal mindent betartottam.


itt irogattam h letérek erről az útról. sütikkel kedveskedtek a démonok, majd ijesztgettek h ne imátkozzak stb.

sok olyan álmom volt, h egy kis résen menekülhetek ki. ez mindig mocskos volt, de akkor is kimentem. egyszer volt, hogy tiszta volt ez az út és akkor is mondták h csak akkor menjek ha tisztának látom.


remélhetőleg volt sátánistaként is kaphatok esélyt a megváltásra.


mondom ezt úgy h sztem én voltam a legnagyobb sátánista.


a sátán hazudozik, félelemben tart, gyűlől és irigykedik. hiába vagy vele, akkor is csak gyötri az embert.


mindig hétvégén vagyok hulla fáradt mert megígértem h elolvasom a bibliát stb.


azért is kell elolvasnom h lemossam azokat a hazúgságokat, amelyekkel traktáltak.


igazat adok neked. szerencsétek van h ti a bibliával és isten és jézus hitével kezdhettétek.


de ugye pont így lesz igaz az h valóban szabad akarat van. nem istent hibáztatom, hanem magamat h hittem a sátánnak. jó sokat szenvedtem és ami a legjobban zavar h jó sok időm és energiám elment a szarságaival.

ápr. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!