Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit jelent Istent tisztelni?...

Mit jelent Istent tisztelni? Vk.i kitudna fejteni, de nem filozofálva hanem gyakorlatiasan hogy kell Istent tisztelni?

Figyelt kérdés

Nagyon felhuztam magam mert a haveraim karomkodtak Istennel, mentem is onnan. Nem tettem szóvá mert ha vki ennyire h.lye hogy Istent atkozza annak nem tudom visszafogottan megmondani hogy fogja be, egyszerűen nem tudom ép ésszel felfogni hogy nem gondoljak hogy csak úgy következmény nélkül Isten szentségét gunyolják.


De visszatérve a tiszteletre , egyáltalán hogy tudja vki tisztelni Istent

Ne írjatok hogy hit blabla mert akit nem ismernek abban hogyan hinnének, egyszerűen érdekel hogy általánosságban hogy kellene tisztelni Istent vagy hogy könnyebb legyen :

Embert például hogy kell tisztelni mertvhogy úgy kellene Istent is sztem


ápr. 21. 18:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

6


"kiírtja"

Azt szeretném megkérdezni tőled, hogy mit jelent szerinted az, hogy egy törvényt bekell tartani?

Most őszintén, ha valaki megszeg egy törvényt, akkor büntetlenül kell hagyni, mert ellenkező esetben a törvény megszegésért járó ítélet szerinted "kiírtás".

Isten hosszú időt adott arra az embereknek, hogy változtassanak, mert nem szeretne senkit megbüntetni. Az emberek többsége viszont nem akar Isten vezetése alatt élni.

Isten vezetése nélkül viszont a napjainkban tapasztalható káosz és törvénytelen, rettenetes viszonyok alakultak ki.

Ezt nem hagyhatja örökre így.

ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Remélem a moderátorok olvassák ezt a gyalázatos beszédet.
ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

#13

Megosztod velünk, hogy mi gyalázatos?

Vagy privátban megosztanád?


Üdv: aládnyúlok32

ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ide is való sajnos:


Mikeás


5.

Így szól az Úr a próféták ellen, a kik elámítják az én népemet, a kik, ha van mit rágniok, békességet hirdetnek, az ellen pedig, a ki nem vet valamit szájokba, hadat indítanak.

6.

Azért éjszaka száll rátok, hogy ne lássatok, és sötétség jő rátok, hogy ne jövendölhessetek, és a nap lemegy a próféták felett, és elsötétül rajtok a nappal.

7.

És megszégyenülnek a látók, és elpirulnak a jövendőmondók, és elfedik szájokat mindnyájan, mert nem lészen felelet Istentől.

ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%

11


Isten nem öl, nem pusztít! Ő teremt!

A pusztítás a sátán reszortja!

Tehát kiben is hiszel?

ápr. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!