Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Bibliában van egy ilyen...

A Bibliában van egy ilyen védőkód "JVH", ami alapján tudni lehet, hol másították meg?

Figyelt kérdés

Én mondjuk sosem olvastam igazi Bibliai szöveget, ami elvileg kódolva van ritmikus. Rengeteget kiszedtek belőle, amit elvileg az Isten diktált és bele van írva a titkos ősi tudás. Itt egy magyar időfizikus azt magyarázza, hogy ő úgy fejtette vissza az átírt eredeti Bibliát és fedte fel vele az anyagi univerzum titkait és így már előbbre jár tízezer évvel, hogy visszafejtette ezt a kódot


Itt magyarázza a videoban 26-nál mondja https://www.youtube.com/watch?v=8kyB8vhnSYk


Létezik ilyen eredeti Bibliai szöveg? Ahol látható, hogy a szöveg ritmikája kódja van ahol megtörik és máshol meg folyamatos? Hogy kell ezt megérteni egy közembernek?


ápr. 1. 11:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jól értem, hogy a mondatokban a szavak helyén adott számritmikával bizonyos betűk vannak? 50. n+50. betű a J azután a másik 50. a V és a H következik? Azárt, hogy Isten így juttassa tudatunkra ha elvettek vagy hozzátettek valamit? Ez nagyon nehéz, csak isten tud olyan szavakat diktálni sorban, hogy értelmes is legyen hogy ezek a betűpárok kijöjjenek ezért ez a kutató tudta, hogy hol toldottak bele és kiszámította, hogy milyen szavak kellenek?
ápr. 1. 12:03
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Isten a szavát nem kódolva íratta le.

amit leíratott az egyértelmű, mindössze némely írásnak időbeni felismerését korlátozza.

ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, jó, de melyik nyelven? Az eredetin? És az melyik volt?
ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az eredetin persze. Hallgassátok meg legyetek szívesek onnan a kb 26.perctől mondja. Én magam is így tudtam, hogy folyamatosan úgy van az eredeti szöveg ahogy egy sima bolti Bibliában van csak magyarul. Ezt gondolja egy átlagember nyilván, hiszen minden szépirodalom is így van. De most azt mondja a lelkész, hogy ez nem így van. Létezik egy ismert kód bizonyos betúk ismétlődnek. Hallgassátok meg köszi jól kifejti
ápr. 1. 15:51
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
3-as vagyok, meghallgattam mielőtt írtam volna. Legalább is 41 percig hallgattam az öreget. De azt nem mondja, hogy melyik az eredeti nyelve a Bibliának.
ápr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen. Azt nem mondta. Azt hittem az közismert. Ezek szerint nem?
ápr. 1. 17:31
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

#6

A Biblia különböző könyveit 3 nyelven írták, az Ószövetségi héber és arámi, az Újszövetséget görög nyelven.

ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 IstenGyermeke1 ***** válasza:
80%
Hülyeség netovábbja.
ápr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Azt írja máshol, utánaolvastam. Idézem : Egy izraeli egyetem kutatói a TÓRA analízisénél észrevették, hogy minden 49. betű

összeolvasása egy ciklikusan ismétlődő szót eredményez: JAHVE JAHVE JAHVE...

Ez is számítógépes adatvédelemre valló megoldás.

A héber írás betűi számértékkel is rendelkeznek, és a sorok végén lévő karakter mindig egy

eredmény. Ez az adatvédelmi eljárás „check-summa” néven ismeretes manapság.

Ezek után igazán már meg sem lepődtünk azon, hogy nagyon sok, kétezer évesnél is régebbi

ábrázoláson, faragványon, barlangrajzon(!) láttuk viszont féltve őrzött, matematikai függvényekből

számítógéppel előállított időfizikai ábráinkat. Ezek az ősi képek meghökkentő pontossággal őrizték

az időfizika alapvető törvényszerűségeit!

ápr. 5. 14:35
 10/15 szp72 ***** válasza:
88%
Arra esetleg gondoltál, hogy ez a bácsi meg a többi informátorod nem teljesen normális.
ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!