Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek a Rick és...

Mi a véleményetek a Rick és Mortybeli Jézus Krisztusról? (akik tudnak angolul azok válaszoljanak)

2023. nov. 12. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Yes Yes. This is very, very good. Jesus is god. He is the secret royal flush.

and Mohamed cannot even appear in a cartoon.

That's fair.

(Google fordító)


Ezek most Jézus szavai hozzátok:

"Mondom nektek, hogy ez megigazultan ment haza, az nem. Aki magát felmagasztalja, az megaláztatik, aki megalázza magát, az felmagasztaltatik.”" (Lukács 18:14)

2023. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezen most elmosolyodtam. Annyi film, sorozat figurázta már mi Jézust, és mindig őt, sosem Mohamedet, Krishnát vagy Buddhát, mindig Jézust. Félve kattintottam rá a linkre. De ez tetszett. 😀
2023. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért mert a kereszténység a legelterjedebb.
2023. nov. 12. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Én nem hiszem, hogy emiatt van.
2023. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor miért?
2023. nov. 12. 22:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem Jézusról szól, ennél intelligensebb a rajzfilm. Ez a Jézusról alkotott képünkből csinál viccet. Ugyanezzel a módszerrel dolgozik a South Park vagy a Family Guy is.
2023. nov. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 Mert minket nem véd a politikai korrektség. Ha valaki kritizálja a judaizmust az sérti a zsidó emberek érzéseit, tehát antiszemitizmus, tehát politikailag nem korrekt. Ha valaki kritizálja az iszlámot az sérti a muszlimok érzéseit, tehát iszlamofóbia, tehát politikailag nem korrekt. Ha valami nekünk sértő, az a KUTYÁT NEM ÉRDEKLI.
2023. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!