Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért tették ki Anthony...

Miért tették ki Anthony Morris-t a JT Vezető Testületéből?

Figyelt kérdés
Valamelyik tanú tud esetleg valamit, vagy mély hallgatás van erről is?

2023. ápr. 26. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Na erre biztos nem fog egyik se válaszolni. :)

Valószínűleg az őrtorony magazin e havi száma nem foglalkozik vele, az pedig tiltva van, hogy a világi médiából informálódjanak, főleg nem ilyen dolgokat tekintve.


Nekem arra se tudtak még válaszolni, hogy 1961 előtt miért lehetett vért elfogadni orvosi beavatkozás során.

2023. ápr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Gondolom köze van ahhoz, hogy a kiközösítések, kilépések (szintén kiközösítésként kezelik) során nem mondanak semmit a miértekről.
2023. ápr. 26. 19:12
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen, ez lényegében rosszabb, mint a spanyol inkvizíció, mert tárgyalás még ott is volt, sőt nyilvános is.
2023. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszöntem sokat mondó hallgatásotok.
2023. ápr. 29. 22:43
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Én Jehova Tanúja vagyok. Nem tudom, miért távozott Anthony Morris a vezető testületből, és azt sem tudtam, hogy ez történt. Őszintén szólva, nem is keresem az okát, hiszen az Istenbe vetett hitemet nem érinti.
2023. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Nem az Istenbe vetett hitről van szó. Hanem az "Isten szervezetébe" vetett, megkérdőjelezhetetlen bizalomról, annak tisztaságáról. De nyilván bármit is tesznek mások, te elfordítod fejed és az emberi tökéletlenségre hivatkozva semmilyen kérdés nem merül fel benned, bármi történjék.
2023. máj. 13. 00:43
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha így gondolod, biztosan meg van rá az okod. Elképzelhető, hogy van aki vakon bízik, vannak hiszékeny emberek, de ehhez nem kell Jehova Tanújának lenni. Tévedsz, soha nem fordítottam el a fejemet, és rengeteg kérdésem volt és van úgy általában; nem csak vallási vonatkozású - mert ilyen ember vagyok. Ha a hitemet el fogom hagyni, vagy másikra cserélem, akkor azt nem azért fogom megtenni, mert valamelyik (vagy akár mindegyik) hittársam esetleg hitehagyott lesz, hanem azért, mert rájövök, hogy annál az egyháznál ahová addig tartoztam, a tanítás nincs összhangban a Szent Írással.
2023. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


Az Őrtorony szervezet azt állítja magáról, hogy Isten szócsöve, de nem ihletett!

- Ez nincs összhangban a Bibliával.

2023. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8 Ez sincs, többek között.


#7 Akkor már rég nme lennél a szervezetben. Gondolom a megkérdőjelezést is csak otthon csendben teszed. Kétlem, hogy népszerű lennél ellenkező esetben. Persze ha elit vagy az más tészta, nekik mindent is szabad.

2023. máj. 13. 20:29
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Megkérdezhetem, hogy ezeket saját tapasztalatból írod, vagy mások véleménye alapján?
2023. máj. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!