Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tényleg ennyire sok frusztrált...

Tényleg ennyire sok frusztrált, nőgyűlölő/elítélő férfi lett az országban, mint ahogy gyakorin?

Figyelt kérdés

Mert úgy vettem észre, hogy sok lett belőle. Mindig ilyen kérdéseket olvasok, hogy a nők így meg úgy a pénzre hajtanak meg a külsőre.(Ezt most nem fejtem ki, aki tudja az tudni fogja, hogy nem mindenki ilyen, hogy a pénzre meg a külsőre megy.- Ja tudom erre páran írni fognak, hogy de igen ilyenek... erre nem vagyok kíváncsi.)


Ha a gyakoriról vonok le következtetést, akkor döntsek amellett, hogy nekem nem kell férfi többé?


De ez így nem lenne kóser, tudom. De még is annyira elszomorító, hogy sokan így gondolkodnak. Én is gondolkodhatnék úgy a férfi nemről, hogy jaj mind ilyen megcsalós, szexre hajtós, csürhe banda. Jó vannak ilyenek, de nem mondom rá az összesre. És nem leszek pár csalódás olyan, aki férfigyűlölő lesz meg olyan sem, aki többé nem akar pasit, mert "mind egy féreg."o.O


Valaki azért nyugtasson meg abban, hogy azért tényleg nincs ennyi nőgyűlölő egyed?


Vagy van okom félelemre, mikor a szemembe tetteti a szépet, hogy ő ilyen meg olyan rendes és normális, közben meg belül azt gondolja rólam, hogy mivel nő vagyok, biztos egy pénzéhes rib@nc:)? Nem szeretném, ha rögtön így állnának hozzám, mert ez eléggé lehengerlő lenne.


Ti hogy tapasztaljátok a való életben, ez hogy van?


Tapasztalatok?


2011. aug. 2. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj a gyakoriból komolyabb következtetéseket levonni, van itt egy hangos kisebbség, aki folyamatosan ugyanazt szajkózzák, ezért tűnnek ők a többségnek. De ugyanígy megvan ennek a párja a női oldalon is, amikor családi kérdésben férfinak nem lehet igaza, mert együttesen lehurrogja egy csapat frusztrált nő.

Szóval ilyen miatt ne aggódj. Hülyék mindenütt vannak, de attól még a normálisok se tűntek el.

2011. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát, remélem tényleg igazad van.

Mert ez már durva lenne, hogy tényleg ilyen sok van belőlük. De azért remélem , hogy a való életben ez másképp van.


Azt tudom, hogy vannak hasonlóak nőkben is, csak most férfiakra akartam kitérni ezért nem írtam a nőket a kérdésben. :)

2011. aug. 2. 10:22
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Én egyéb fórumokon is szoktam tapasztalni ilyet, de igaza lehet az első válaszolónak, hogy ez inkább hangos kisebbség (legalábbis bízom benne).

Engem ami a való életben elkeserít, mikor a "ki fizet az első-második randin" kényes pontnál a férfi látványosan "tesztelget" erről, hogy mennyire vagy pénzéhes rib*nc. Szerencsére nem sokba futottam bele, de mikor valakiről süt a bizalmatlanság, kicsinyesség.. hát arról nem tudom elképzelni, ha a nő "átmegy a teszten", akkor meg egy nagylelkű, szerető férfivé változik.

2011. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem kell ettől félned. Főleg kissé éretlen tinik hangoztatnak ilyeneket, meg játsszák a "nagymenőt"

Jó, persze van pár ember, aki tényleg csalódott a nőkben, mert átverték, megalázták, stb. de ők kevesen vannak.

Szóval bátran pasizz, a többség normális :)

2011. aug. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
87%

Én mondom hogy a pasik a teremtés koronái,van egy két selejt,de miből nincs?Pasizz bátran. :)


23 F

2011. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Arányaiban nincs sok, csak ők inkább d*nak otthon a csajukkal, nem itt szidják a nőket. Itt névtelenül bármit le lehet írni, és úgy nagy a szájuk.


Ez már férfira és nőre is vonatkozik: aki rendelkezik kellő ön- és társismerettel, van elég önbizalma, ill. belátja, hogy ezek szükségesek egy jó kapcsolathoz, valamint reális az önértékelése (a hibáit vállalja, azt viszont nem hagyja, hogy olyanért hibáztassák, amit nem követett el), azok találnak párt. Akik folyton azon siránkoznak, hogy MÁSOK milyen szemetek, azok meg jönnek ide sírni.

Én elhiszem, hogy vannak pénzéhes nők, elhiszem, hogy vannak sz*r pasik is - NEM KELL ŐKET VÁLASZTANI, és ennyi.

2011. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%

"Mindig ilyen kérdéseket olvasok, hogy a nők így meg úgy a pénzre hajtanak meg a külsőre."


Ha ez általában így van, akkor arról ki tehet? Nem érzem magam ettől frusztráltnak vagy nőgyűlölőnek, ez a jelenség nem engem jellemez.

2011. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

" "Mindig ilyen kérdéseket olvasok, hogy a nők így meg úgy a pénzre hajtanak meg a külsőre."


Ha ez általában így van, akkor arról ki tehet?"


Az ember tehet erről.

Én sem veszem szívemre lehet az elején túlságosan is bánt, hogy miért pont én kapok ki egy ilyen pasit, de aztán eszembe jut , hogy nekem még sem kell ilyen mert ennek így kellett történnie.

2011. aug. 2. 12:10
 9/14 A kérdező kommentje:

"Ez már férfira és nőre is vonatkozik: aki rendelkezik kellő ön- és társismerettel, van elég önbizalma, ill. belátja, hogy ezek szükségesek egy jó kapcsolathoz, valamint reális az önértékelése (a hibáit vállalja, azt viszont nem hagyja, hogy olyanért hibáztassák, amit nem követett el), azok találnak párt. Akik folyton azon siránkoznak, hogy MÁSOK milyen szemetek, azok meg jönnek ide sírni. "


Hogy ezzel mennyire egyet értek!

Pontosan így van!

2011. aug. 2. 12:11
 10/14 A kérdező kommentje:

"Én elhiszem, hogy vannak pénzéhes nők, elhiszem, hogy vannak sz*r pasik is - NEM KELL ŐKET VÁLASZTANI, és ennyi.

"


Így van! Én is így gondolom. Attól, hogy összefutok olyan pasikkal akikről aztán kiderül, hogy csak egyre lennék jó, vagy ha rájövök (eddig mindig így volt), hogy ribncnak néz, mert nőnek születtem, akkor nem foglalkozok vele többet és ennyi. De én úgy vettem észre, hogy ezt a férfiak nagyon a szívükre veszik csak kérdem én minek. Miért akarnánk mi megfelelni egy olyannak, akivel amúgy nem is lehetne normális kapcsolatot kialakítani és csak elvárásoknak kellene megfelelni. Ezt sosem értettem. Egy idő után, ha van kellő önismerete és önbizalma, ő is rájön, hogy nem kell búslakodni olyanok miatt, akikben inkább csalódott. Nekem is voltak csalódásaim de azóta már úgy látom ezeket, hogy ennek így kellett történnie, és lesz majd más olyan akivel nem így lesz. De nem kezdem el egyből szidni az összes férfit, hogy jaj mind ilyen.stb...

2011. aug. 2. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!