Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen mentalitásuak vagytok?

Milyen mentalitásuak vagytok?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre ( és ennek nagyon örülök) hogy a magyarok eléggé hasonlítanak a mediterrán népekhez sok mindenben, de persze nem mindenki ugyanolyan egy országban. Az biztos, hogy én és családom nagyon mediterrán típusúak vagyunk

febr. 5. 16:23
A kérdező szavazást indított:
Mediterrán
Szláv
Balkánias
Germán
Angolszász
Arab
Valami ázsiai
Afrikai
7 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Remélem értitek hogy értem a kérdést, nyilván ezt nem könnyű kézzel megfogni hogy mire gondolok. De pl én mindenkit akit ismerek odavan az olasz/spanyol kultúráért, bulikba, házibulikba is nagyon hasonlítunk rájuk, mindenki élvezi ha mediterrán időjárásunk van, lazák vagyunk, humorosak, szeretjük a tengert, sokan siesztáznak…
febr. 5. 16:27
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokfajta népcsoport megtalálható Magyarországon de ez egy szláv országnak számít már, nem pedig Ausztria ami még mittudomén 30 éve germán volt

Van itt mindenféle ember de a szláv a gyakori meg sok a cigány

A kisebbségek egyre jobban hatalomra akarnak törni erőszakkal, össze vissza keverednek a magyar és nem magyar népszokások is

febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja elvileg származásilag szláv lehetek de akkor megölöm magam ha igaz
febr. 5. 17:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehéz erre mit mondani, mert a kategóriákon belül is hatalmas a különbség. Egy cseh, ukrán, szerb és szlovén között elég nagy különbségek vannak. Ha tippelnem kellene, akkor valószínűleg a nyugat-szlávokra hasonlítok a legjobban, ott is talán a csehekre. De a germánokat is magaménak érzem valamelyest. A többit nem igazán.
febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet többfélét jelölni? Engem pl. a mediterrán és a germán kultúrkör egyaránt vonz és mind a kettő karakterből érzek magamban elég sokat.
febr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!