Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Privát üzenet küldése itt...

Privát üzenet küldése itt belefér?

Figyelt kérdés
Nem ismerkedős, csak sima beszélgetés céljából, ha valaki szimpatikus, vagy van nem teljesen a témához kapcsolódó kérdésem. Előfordul, hogy írok valakinek, aki pl szimpatikus a válaszai alapján, legtöbb esetben visszaírnak. Meg én is szoktam kapni, néha olyat is, ami simán mehetett volna válaszként. Bunkóság, tolakodás privátot küldeni?

jan. 30. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Én egy privátra sem válaszolok, úgyhogy nekem mindegy. Az nekem alapból fura, ha válasz helyett ír valaki privátot, de arra se válaszolok, ha valaki ír egy teljesen más jellegű kérdést.
jan. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is írnak néha, de szinte soha sem válaszolok.
jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nagyok ritka, hogy privátra válaszoljak.
jan. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A provokatív üzeneteket kivéve én szoktam válaszolni, és egész jó beszélgetések sültek ki belőle nem egyszer. De persze sokfélék vagyunk, megértem, ha valakinek ez sok, vagy mondjuk ideje sincs rá. Természetesen teljesen elfogadom, ha valaki nem válaszol, és nem írok rá újra és újra vagy ilyesmi, meg velem se teszik ezt hála égnek. Plusz viszonylag ritkán írok, és majdnem mindig kapok választ.
jan. 30. 09:39
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Általában válaszolok.
jan. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Próbálkozni lehet, legfeljebb nem válaszolnak rá.

Én ha valami normálisat írnak, kérdeznek, akkor válaszolok. De hosszú levelezésekbe nem megyek bele. Nem érdekel és időm sincs rá.

A legtöbb privát szexuális tartalmú, azokat rögtön törlöm.

jan. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Ez az oldal nem arra való, hogy privátban üzengessek, nem is azért vagyok itt. Ha valaki értelmes dolgot ír, arra talán válaszolok, de amikor egy kérdező ahelyett, hogy leírná a válaszát rám ír privátban, azt még tiltani is szoktam.
jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6: a szexuális azonnal kuka nekem is.

7: na így vagyok kb vele. Irritáló, ha válasz helyett privátot ír. Értelmesre általában válaszolok, és más is nekem.

jan. 30. 12:32
 9/9 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
85%
Persze, hogy belefér. Ha nem akar válaszolni a címzett, akkor meg nem válaszol.
jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!