Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért áll be valaki a középső...

Miért áll be valaki a középső piszoárhoz?

Figyelt kérdés
Ha 3 van, akkor a középsőnél mindig van valaki. Miért nem a szélsőhöz megy?
jan. 17. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés, de szerintem az oka az lehet, hogy szimplán leszarják, hogy melyikbe pisálnak
jan. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem lehet, hogy a szélsőknél már voltak, és neki csak a középső jutott?

Esetleg azért van a középső, mert azt is szabad használni.

jan. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Szereti a szimmetriát.
jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én azért, mert azt senki se szereti használni, emiatt kevésbé hugyos és kevésbé büdös.
jan. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Én nem vezetek végig ilyen bonyolult gondolatmenetet hugyozás előtt. Csak odaállok valamelyikhez és hadd szóljon.
jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pl akkor állok oda, ha nincs másik szabad, és a fülke is foglalt, vagy a szélső igénytelen, pl volt már rá példa, hogy papírzsepi meg ilyenek voltak beledobva, és nem akartam, hogy elkezdjen visszafele folyni belőle minden...
jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha 3 db van és csak a középső szabad akkor állok oda ha már nagyon kell. Fülkébe nem szeretem pisilni menni, mert több dolgot meg kell fogni ami egy nyilvános helyen nem higiénikus. Szerintem senki nem szereti ha közvetlen mellé állnak én is utálom. Ha nagyon kell akkor viszont kell, nincs mit tenni. Ha 3 piszoár van és nincs senki akkor eszembe nem jutna a középsőhöz állni, ez alap etikett.
jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha nagyon akarjuk, ráhúzhatunk ilyen dominancia-dolgot is, így az illetőé az egész helyiség:) Mint amikor a járdán úgy közlekedik, hogy képtelenség legyen kikerülni, és esze ágában sincs kicsit a járda szélén menni, mert "ő a domináns állat, neki jár a tér".
jan. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!