Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Más is érzett már így? Nem...

Más is érzett már így? Nem lehet zokniban?

Figyelt kérdés
Az iskolaorvos bokasüllyedést és gerincferdülést állapított meg, kiírtak gyógytestnevelésre félévtől, és azt mondta a tesi tanár, hogy ezeken az órákra elég trikót meg tornanadrágot hozni, mert mezítláb fogunk lenni. Engem viszont frusztrál, ha le kell vennem a zoknimat... F16
dec. 7. 17:59
 1/4 anonim válasza:

Valszeg mert azoknál a gyakorlatoknál sokkal hatásosabb ha mezitlább van az ember.


Amugy ezzel sokan így vannak, mi zavar a kinézete vagy esetleg büdi? Mert arra ott a tisztálkodás, és lehet venni lábsprayt.

dec. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem büdös, és nem is a kinézete, teljesen átlagos lábam van, csak maga a tény, hogy zokni nélkül vagyok ilyen körülmények között, és mások látják a lábam/talpam. Mikor szertornázunk, csak a szőnyegen kell levenni a zoknit, és az a 20 perc is zavar egy-két alkalommal. Az úszás órák se olyan zavaróak, mert ott vízben vagyunk. De itt a tornacsarnokban leszünk...
dec. 7. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:

"Engem viszont frusztrál, ha le kell vennem a zoknimat..."

Pedig nem art, ha neha leveszed, kicsereled.

dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy lelki probléma. Ha már zavarja az életedet (ahogy látszik), akkor pszichológushoz érdemes fordulni.
dec. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!