Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Megvan e valakinek Shütz...

Arturrimbaud kérdése:

Megvan e valakinek Shütz István, Albán nyelkönyve szkennelt vagy pdf formába?

Figyelt kérdés
Autodidakta albanológiai tanulmányokat folytatok, a szerelmen meg az azt követõ csomkításon is, nem volt szándékomban ilyenbe keveredni ez volt a sorsom, 6 korom óta érdekel ez a nép 3 generáció átkát hordozom e miatt, szeretném ezt a könyvet beszerezni segítsetek:)))légyszi

#Albán nyelvtanulás #albanológia
2013. jún. 18. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit kaotikus amit fentebb írsz, de nekem megvan pdf formátumba az egész könyv. (Egyébként a nyelv eléggé nehéz, nem is túl szép, de semmihez sem hasonlítható.)
2013. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pedig nem az:)))


6 éves koromban mikor meghurcoltak nálunk egy albán cukist a családom is része volt, mert az inspekció talált valamit, de utána se jártak csak megpecsételték őlet...én a tilalom ellenére be mentem hozzájuk...


...nagyon megkedveltük egymást a nagy papával de a nagyi nem akarta hogy megismerkedjem a korom beli gyerekekkel varázslatot tett rám...aztán a fia felesége is varázslatot tett rám 20 év mulva mikor a barátnöm nálluk dolgozott...


...és aztán 7 év mulva megtudtam, hogy nagypapának van egy kedves fiú unokája akit nem mertem megismerni még 7 év mulva megismertem még is és egymásba szerettünk, mikor megtudták megnősítették az albán szokás jog szerint...


le csonkoltak bennünket, minden érzésünk figyelembe vétele nélkül, Isten kegyelméből túl éltük barátok maradtunk de ezutánmeg akarom tanulni a nyelvet, jogom van segíts...privibe elküldtem az emilem

2013. jún. 20. 00:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Az utolsó hozzászólásod utána véleményem a következő volt:


HHHEEEEE????? Mivan?


Kit csonkoltak meg?? Mit varázsoltak el? Mivan????

2013. júl. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Majd megtanulsz tisztelettel kérdezni akkor válaszolnak:)))amugy meg utána járhatsz
2013. okt. 17. 09:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!