Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Zsidókkal kapcsolatban: Mért...

Zsidókkal kapcsolatban: Mért van az, hogy az antiszemiták és az aszemiták el akarják távolítani a társadalomból a zsidókat, ahelyett, hogy törvényekkel tiltanák meg azokat a tevékenységeket, ami miatt veszélyesnek érzik őket?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 00:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Milyen törvényre gondolnál például?

Szerinted egy ilyen jellegű törvény után az adott kormányra nem húznák rá azonnal, hogy antiszemita és náci, és nem avatkozna közbe az Eu meg az amcsik, akik az ő befolyásuk alatt vannak? Nem indulna eljárás Magyarország ellen? Nem döntenék be a forintot, nem lenne gazdasági embargó, nem buktatnák meg a kormányt, nem szítanának lázadást, végső esetben nem lenne polgárháború, amit ha esetleg le is tudna verni a kormány a nem létező hadseregével, nem avatkozna be katonailag a külföld, a szomszédos államok akik még most is félnek a revíziótól? Csak fokozataiban igyekeztem illusztrálni a következményeket. A II. világháború után nagyon ügyesen megoldották, hogy ez a régió már soha többet ne pattoghasson.

Naivításod nem ismer határokat. Nem emlékszel már arra sem, hogy mennyire értékelődött le a forint tavaly, amikor a kormány a jegybankot, meg a médiatörvényt bolygatta? Nem rémlik mekkora hisztériakeltés volt Európa szerte? Nem rémlik a külföldi média által indított lejárató kampány, Barossoék által indított kötelességszegési eljárások?


Tudomásul kell venni, hogy Magyarország ma gyarmat. Szép demokratikus mázzal be van vonva, de mocskosul beavatkoznak a belügyeinkbe, ahogy azt bárhol a világon meg lehet tenni egy gyarmattal. Függő helyzetben vagyunk minden szempontból. Gondolja csak arra, mi volt mikor kitüntették Szaniszló Ferencet. Hát mit levágott itt az izraeli diplomata, meg az Usa nagykövete. A magyar kormány meg azt sem tudta, hova szaladjon, mit mondjon, hogy ne legyen balhé, mikor valójában egyetlen külföldi országnak sem lenne semmi beleszólni valója, hogy itt ki mikor miért kap kitüntetést, ahogy mi sem szólunk be Izraelnak, ha kitüntet egy palesztinokat gyilkolgató tábornokot vagy politikust. Ezek meg ehelyett elmarasztalnak, vádaskodnak, követelőznek és magyarázatot követelnek, meg hogy vonják vissza a kitüntetést. Nem bántani akarlak, de nem a realitások talaján mozogsz.

2013. ápr. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Mert hülyék. Egyszerűbb szidni a zsidókat, mint tenni valamit az életükért.
2013. ápr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Azért, mert szerintük a zsidó akkor is veszélyes, ha éppen nem csinál semmit. Ki tudja, min töri a fejét.
2013. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Valahol olvastam, hogy ha Hitler nem dolgoztatta volna halálra a zsidókat, akkor ma ünnepelt hadvezérként emlékezne rá a történelem.
2013. ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

JAVÍTVA:

Valahol olvastam, hogy ha Hitler nem dolgoztatta volna halálra a zsidókat, hanem simán elkergette volna őket Európából, akkor ma ünnepelt hadvezérként emlékezne rá a történelem.

2013. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 mustafa33 ***** válasza:
30%

úgy van ahogy ebcsont írta, mindjárt masiniszták lennénk.

Bezzeg amikor a szlovákok hoztak törvényt, hogy ha valaki felveszi a magyar állampolgárságot, az nem lehet katona, rendőr, tűzoltó, vámtiszt, adóhivatali alkalmazot, vízügyi alkalmazott, élelmiszer felügyeleti dolgozó, állami hivatalnok...., erre az Únió azt sem mondta, Nono!

2013. ápr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Úgy látom némely válaszoló nem pont úgy értelmezte a kérdésem, ahogy én. Talán jobban ki kellett volna fejtenem, most bepótolom:

Nemrég olvastam arról, mit is akarnak a hungaristák. Többek közt szeretnék eltávolítani a zsidó módon élőket az országból, mert a zsidók általában élősködnek a magyarokon, nem dolgoznak, hanem csak kereskednek, és uzsorakölcsönökkel teszik tönkre a magyar embereket. Na most azt nem értem, hogy ha én elkezdek zsidó módon élni, és ahelyett hogy mindenre hitelt vennék fel, inkább kölcsönadom a pénzemet és kamatokat szedek rá, akkor én is nemkívánatos elem leszek a hungaristák szemében? Mert ezt nem csak zsidók csinálják, hanem magyarok is, ez egy teljesen törvényes dolog. Nem értem, hogy miért a zsidók eltávolításában látják ennek a megoldását?

Ebcsont: Nem gondolom, hogy egyszerű lenne törvényileg szabályozni a "zsidózást", viszont a zsidók eltávolítása is ugyanolyan problémás, ráadásul nem hiszem, hogy azzal megszűnne az a gyakorlat, hogy a gazdagok élősködnek a szegényeken. Ezért kérdeztem, hogy miért nem törvényekben gondolkodnak akkor már a hungaristák a faji uszítás helyett? Mindkettő eléggé reménytelen a mai Európában, tudom, de az előbbi legalább egy fokkal emberibb lenne...

Remélem így már jobban értitek, mit akarok ezzel.

2013. ápr. 27. 11:39
 8/13 mustafa33 ***** válasza:
31%

Pimbula, te felfedezted a forró vizet Sachalin szigetén?

mert amit írsz, az ha nem tudnád büntetendő. Ugyanis a birodalmi (és csatlós) zsidótörvényeket hoznád vissza .

2013. ápr. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kései Sirató ***** válasza:
24%
A parlament is tele van zsidókkal, azt hiszed, hoznának törvényeket saját maguk ellen??
2013. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha antiszemiták lennének hatalmon, nyilván nem ülne egy zsidó sem a parlamentben. Tényleg ennyire érthetetlen a kérdés? Kifejtettem pedig... Hol rontottam el?
2013. máj. 7. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!