Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen lett a rajzom? Tudom...

Milyen lett a rajzom? Tudom hogy van benne hiba, de most rajzoltam elsőnek ilyesmit, Csak normális válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 13. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik! Eredeti. Mivel csináltad? Szénnel?


Viszont egy kicsit sötét a fotó, nem tennéd fel újra és úgy, hogy ki lehessen nagyítani?

2012. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én sima hb-s ceruzával csináltam meg papír törlővel, a háttért fekete szénceruzával csináltam, szoval tetszik?
2012. máj. 13. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Kifejezetten jó, nagyon szépen kihangsúlyoztad az arc mélységét is, nekem is tetszik :)

De jó tanácsként fogadd el, mindig, de mindig előbb vázlatolj(arcforma, szemek elhelyezkedése és mérete, fül elhelyezkedése és végül a száj és a mimika) és aztán kezd kihúzni a vonalakat.

Ami figyelemre méltó a rajzodon az az orr az nagyon jó lett, pedig sok ember nem tud felismerhető orrot rajzolni de a tied meg elevenedik a képen :)

szóval csak így tovább, érdekelne még egy két porté tőled :D te is észre fogod venni a változásokat, amint elkezded ezt a művészeti ágat is művelni.

2012. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, amúgy nem a Dennis Quaid-ot ábrázolja? :)
2012. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Javaslatom:

Ha maszatolós képeket szeretnél,akkor a szenet és a pasztellt (porpasztell kréta kivitelben) javaslom. Elején lehet csomagolópapírra,de később smirglivel dörzsölt papírra is meg lehet próbálni,viszont vannak hozzá spéci rücskös papírok,amin megtapad az anyag.

Nézz meg pár pasztell képet, hátha..

Ha a cerkánál maradsz,akkor a tónusozásnak nézz utána,mert karakteresebb képeket kaphatsz.

2012. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hello.

Ha ezt tényleg egy egyszerű ceruzával csináltad ,akkor van tehetséged.Szerintem ne hagyd veszni.

2012. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Télleg egyszerű ceruzával rajzoltam
2012. máj. 14. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!