Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek ha elég érdekesre...

Szerintetek ha elég érdekesre van egy regény megírva, viszont magyarul, akkor lesz aki elolvassa?

Figyelt kérdés

Pontosabban úgy értem, hogyha rávenném magam, hogy írok egy regényt és kemény munkám eredményeként sikerülne egy olyat írnom, ami eléggé érdekes, akkor azt olvasná bárki? Ezt két okból is kérdezem

1:nem sok ember olvas már könyvet, ami elég szomorú dolog, hisz az olvasás jó dolog

2: A magyar nép költészetét nem sokan szeretik, hisz olyan nyelv, amit nem mindenki ért meg, nem úgy mint például az angolt :) Előre is köszönöm a válaszokat.



#írás #költészet #Szerintetek olvasna bárki egy olyan magyar regényt ami elég érdekes?
2022. dec. 23. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem simán.
2022. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Hát biztos hogy sokkal nehezebb lesz mint az angolul írt könyv hiszen az könnyen eljut olyan világ minden pontjára de nem lehetlen Lőrincz L László is befutott bár szerintem neki sem volt véletlen hogy írói álnevet használt ami olyan volt mintha nem magyar lenne
2022. dec. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
A magyarok szerinted milyen nyelven olvasnak? Világsiker kis eséllyel leszel, de magyarországi népszerűséget nem lehetetlen elérni.
2022. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1. De, sok ember olvas könyvet. Lehet, hogy ők nem a te környezetedben vannak.

2. Számtalan magyar irodalmi művet fordítottak le sok nyelvre. Számtalan más nyelvű könyvet fordítottak le magyarra. A fordításnak nem szempontja a nyelv, annál inkább szempont az érték. Jó műveket mindenki (na jó, sokan) szeretik és olvassák. Szóval van rá igény.

2022. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1-2-es válaszolók köszönöm szépen segítségeteket

3-as Igen ezért is akartam inkább megkérdezni másokat, hogy szerintetek mennyi esély van arra, hogy olvasná is valaki :) köszönöm neked is a válaszodat :)

2022. dec. 23. 22:07
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

Én egyetértek veled, tényleg kevesen olvasnak.


Szerintem ne azért írj, hogy olvassák. Akkor írj, ha van valami olyan, amit úgy érzed meg kell alkotnod. Csak, hogy létezzen.

2022. dec. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
A macska meg fel van mászva a fára.
2022. dec. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

megélni nem fogsz belőle

szóval akkor írj ha örömödet leled benne

2022. dec. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm yzépen, meglátom majd, mert az a gond, hogy számtalanszor elkezdtem már, de mindig colt valami, ami miatt nem folytattam, így inkább elvetettem ezt az ötletet, viszont most ismét megjött a kedvem, úgyhogy lehetséges, hogy rápróbálok ismét :)
2022. dec. 24. 21:21
 10/14 anonim ***** válasza:

“magyar nép költészetét nem sokan szeretik, hisz olyan nyelv, amit nem mindenki ért meg”


Aki ekkora ostobaságot képes gondolni, még le is írja, az ne írjon egy betűt sem.

Olvasson! Minél többet, hogy művelődjön!

Jóságos ég?!

2022. dec. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!