Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Daróczi Dávid. Mi vihet rá...

Daróczi Dávid. Mi vihet rá valakit, hogy tényleg véghez is vigyen egy öngyilkosságot? Főleg, ha előre tudja, hogy nem halhat meg azonnal, például, ha felakasztja magát.

Figyelt kérdés

Daróczi ráadásul sikeres és szerelmes ember volt.

hogyhogy nem gondolkodott azon, hogy valakinek vagy valakiknek borzasztó fájdalmat okoz?


2010. ápr. 3. 06:56
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
80%

:

nem is tudtam

2010. ápr. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
65%

Ki az a Daróczi Dávid?

Aki öngyilkos lesz,az már nem tud reálisan gondolkodni.Szakemberek foglalkoznak az öngyilkosság okaival,de még nem találtak megnyugtató választ.

Ha valaki felakasztja magát,pillanatokon belül meghal,hacsak nem vágják le a kötélről.

2010. ápr. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%

fogalmam sincs mi lehetett az oka:(

talán valami üzleti ügy,adósság..

Vagy csak bekattant egy pillanatra.Azt sehol se írják hogy történt az eset...

2010. ápr. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim válasza:
80%
ÉN TELJESEN KIAKADTAM.MÉG A HIDEG IS KIRÁZ HA ERRE A SZÖRNYŰ DOLOGRA GONDOLOK.TELJESEN KÉSZ VAGYOK.REMÉLEM EGYSZER KIDERÜL,HOGY MÉRT CSINÁLTA.
2010. ápr. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim válasza:
80%
Nem is hallottam,mikor történt??
2010. ápr. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
90%

[link]


politikai és egyéb karrierjét annyira nem ismertem,A Liptai Klaudiával való kapcsolatáról hallottam.Láttam őket nyilatkozni és nagyon szimpatikusak voltak együtt.Kiegynesúlyozottnak tűnt.

nagyon sajnálom,h.37 évesen ilyen történ vele.Látszólag ok nélkül

2010. ápr. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

*történt

*kiegyensúlyozottnak

2010. ápr. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
2010. ápr. 3. 07:19
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

7:12 vagyok

jah nem láttam felakasztotta magát.Hát pedig ez elég egyértelmű.Azt hittem valami megkérdőjelezhetőbb öngyilkossági forma volt./mint Z.Jimmy-nél.pl/

ezek szerint baleset nem történhetett.:O

2010. ápr. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
az is felmerült bennem, ha valaki tényleg meg akar halni, akkor hogy nem zárja be a lakás ajtaját? mert úgy tűnik, szinte azonnal rátaláltak, hiszen a mentősök megpróbálták újraéleszteni. ráadásul éjjel 11 óra körül találtak rá, pont akkor hogy jutott eszükbe a rokonoknak elmenni hozzá. az viszont szerencse a szerencsétlenségben, hogy nem Klaudia talált rá, főleg nem Pankával együtt
2010. ápr. 3. 07:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!