Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amikor ti szabadidőkben...

Amikor ti szabadidőkben kimentek barátaitokhoz, miket csináltok? Falusiak, vagy kis városiak. Film, séta, stb?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Hát, amikor végzek a szántással, akkor bemegyek a tanyára, és leakasztom az ekét. Mert ugye ki hallott már olyat, hogy ekével menni kocsmába? Aztán megetetem a teheneket. Amíg esznek addig kitrágyázok. Ha jó kedvem van néha elkapok egy-egy birkát, de sziogorúan csak jerkét, mert: 1.) a kos nagyon öklelős; 2.)nem vagyok én ferde hajlamú!

Aztán felülök az MTZ-re, és irány a kocsma! Isteni keceli kannásat mérnek, egy 5 literes kanna van, hogy két verekedéshez is elég! Ha egy kis törköllyel alapozunk, akkor háromhoz is elég. Ha a kocsmáros már nem akar többet hitelezni, akkor haza megyek. Ha szerencsém van akkor nem a disznóólban ébredek fel másnap.

2010. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
xD, oké..de tudod h nem ilyenekre gondoltam:D
2010. márc. 27. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
De ezt baráti társaságban teszem!
2010. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha ezt tennéd, akkor valószínűleg más lenne a fogalmazásod és lenne egy két helyesírási hibád móka miki
2010. márc. 27. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem itt helyben nincsenek barátaim, mivel a suli a városban van. Nem is nagyon ismerek hasonló korúakat, mert a volt gimis osztálytársaim nagy része is csak hétvégente jár haza, akkor meg nemnagyon lehetett velük találkozni, mostanra meg a legtöbbükkel megszakadt a kapcsolat, többen elköltöztek.

Esetleg a kutyával szoktam elmenni sétálni, mert gyönyörű helyek vannak a környéken. Van, hogy összetalálkozom más unatkozó kutyasétáltatókkal is.

Régebben a barátaimmal ilyenkor hétvégén a vasút melletti kocsmába mentünk, nem feltétlenül azért, hogy alkoholt igyunk (bár azért ittunk 1-1 boroskólát), mert az az egyetlen szórakozási lehetőség. A diszkó nagyon lepukkant, oda nem szívesen mennék, mozi meg nagyon messze van csak.

Vagy volt, hogy valakihez átmentünk, vagy hozzánk jöttek át, és akkor kitaláltunk valamit, beszélgettünk, kreatívkodtunk, zenét hallgattunk vagy összegyűltünk egy játszótéren, és beszélgettünk, füveztünk néha...

2010. márc. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kocsmajárat..nem mindíg iszunk,van hogy csak dumálunk..
2010. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!