Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a baja sok embernek Ördög...

Mi a baja sok embernek Ördög Nórával?

Figyelt kérdés
Szerintem helyes, szép nő és az egyik kedvenc műsorvezetőm is.

2014. dec. 7. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet, de az a TV ahol tündökölt, faképnél hagyta jó pénzért.Pedig neki semmi oka nem lett volna rá, mindent megkapott amit akart, ha az anyagiakat nézzük. Engem is hasonló miatt rúgtak ki, pedig negyed olyan beosztásba se voltam mint Ő, és pénzt inkább ne is emlegessük....
2014. dec. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Sokan azért rágtak be rá, mert elment az RTL-től a TV2-höz (vagy fordítva, fingom sincs, nem nézek tv-t). Mintha bármi köze lenne bárkinek is, hogy hol dolgozik Ördög Nóra.
2014. dec. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
22%
Ő egy kifejlett répa ami szurkot hugyoz, majd elkapálja ellenségeit és jobban tudsz tőle fütyülni ha hugyozol.
2014. dec. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szerintem már az RTL-nél is történtek érdekes megnyilvánulások vele szemben.

Bár annyira nem követtem nyomon.

Viszont ahogy nézem a műsort, elgondolkodtam azon is, hogy tök ismeretlen emberek előadnak nekünk zenéket és tökre normálisak, jók. Erre kapják a sok primitív embertől a gyülülkődő cikiző megjegyzéseket. (gondolom tehetségtelen forever alone trolloktól).

2014. dec. 7. 23:35
 5/12 A kérdező kommentje:
Hamardik ez mit jelent ez a sületlenség? Kifejtenéd? :)
2014. dec. 7. 23:39
 6/12 anonim válasza:
25%
Persze, tehát ezt értsd úgy mintha egy mókus betonba ragadt volna miközben egy párduc nyalogatta volna a tüdejét. De az is lehet hogy útközben találkozott Ördög Nórával majd meglékelte.
2014. dec. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

1-2 éve már nem nézek TV-t, de előtte egyre idegesítőbb volt műsorvezetőként számomra, túl erőltetett volt.

Az meg hogy átment a TV2-höz az ő dolga, valószínűleg jóval több pénzt ajánlottak neki, hülye lett volna kihagyni.

Ja meg ami engem nagyon zavart, vele kapcsolatban, hogy levágatta a szép hosszú haját ocsmány fiús rövdire, ott nálam kapott pár feketepontot :D

2014. dec. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csal a szüleim néznek tévét. Ők nem mondtak rá semmit. :D

Én utoljára a Kölyökklubban láttam. Az a műsor tetszett.

2014. dec. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*csak
2014. dec. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
54%
Azért nem szeretik sokan (sajnos) Nórát, mert botrányoktól mentes, jó benyomást keltő, őszintén kedves nő, amit az irigy, rosszindulatú lusta, ugyanakkor igen kritikus magyar nép nem fogad be. Sajnálom őt ezért a helyzetért, mert sok mindent letett már ahhoz az asztalhoz, hogy ne a csatornaváltása miatt ítéljék meg. Egyébként én nem vagyok fan, de megnéztem vele egykét beszélgetős műsort ahol minden kérdésre felel, ami a közvéleményt is foglalkoztatja és kár tagadni, hogy ez a nő egy igazi NŐ, egy intelligens ember, egy feleség, egy anya és szerintem egyben a egy példakép is lehetne oly sok ember számára!Ismétlem én nem rajongok érte, nem is maga a konferálása fogott eg, hanem a kisugárzása. Hajrá Nóra!
2015. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!