Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A cigány csajok miért olyan...

A cigány csajok miért olyan erősek?

Figyelt kérdés
A suliban lesz szkanderverseny lányoknak is, az osztályban a csajok gyakoroltak. Két cigánycsaj jár az osztályba, ők az összes magyar csajt lenyomták, pedig van köztük sportoló is. Ezek meg nem is sportolnak, csak otthon néha fociznak és verekednek tesoikkal. Ja és a verekedéseket is ők nyerik, ha balhé van magyar és cigány csaj között. Lányok válaszát várom főleg, akik esetleg már szkanderoztak, vagy verekedtek cigány lánnyal,

2010. jan. 27. 10:31
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
83%
Én fiú vagyok, de ha nem baj válaszolok! Alapból a cigányok( a lányok is) agresszívabbak, mint a magyarok többsége ez által szívósabbak is.
2010. jan. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
94%

ugyan azért amiért ők bőszen járnak télen is mezítláb,és halásznadrágban, semmi bajuk,én meg kapnék egy szép kis vesemedencegyulladást.Ha megfigyelted szebb egészségesebb,gyorsan növő hajuk is van,nagyobb a mellük is átlagban.én pl nem láttam kismellű/lapos cigócsajt.

sajnos ők a szívósabbak és nemsokára ők is lesznek többen...

2010. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim válasza:
100%
főleg, hogy meddőségi problémáik sincsenek. valóban szívósabbak.
2010. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim válasza:
98%
én verekedtem már cigány csajjal,és megvertem a 165cm-mel és az 51kgmmal:D
2010. jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Ez genetika, de nem kell hozzá feltétlenül cigánynak lenni. Nekem magyar ismerősöm van, aki nagyon durván erős (lány az illető), meg apám is olyan, hogy télen is simán kimegy pólóban meg rövidnadrágban a kamrába, és semmi baja nincs tőle. Mondjuk én ezt nem örököltem, se az erősséget, se a szívósságot :D
2010. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is jócskán benne van a dologban, hogy már kiskorúk óta verekednek fiú testvéreikkel. Később meg azért, hogy ne erőszakolják meg őket... :D
2010. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
99%

Nem is erősebbek, csak mernek nagyot ütni, mert xarnak rá hogy az ellenfél meghal, vagy kiesik egy foga, vagy betörik az orra, vagy szétesik az állkapcsa, vagy eltörik egy bordája. Tudják hova üssenek hogy fájjon, mert így nőnek fel, verekszenek, és kiabálnak egymással. mert a szülők iq-ja átlagban nem haladja meg a 100-at, ők meg követik a példaképet. Van két kezük, lábuk, amit nem félnek használni, és van nagy szájuk, amivel átkozódhatnak.


Tisztelet a kivételnek, ismerek néhány normálisat is, és normális családot is.

2010. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
95%
Nem erősebbek,csak vadabbak és kegyetlenebbek.
2010. jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim válasza:
25%
10:54 az az első hogy nadrágba biztosnem járnak mert a szoknya a kötelezö:9 elöbb gondolkodj aztán irj am félvér vagyok:)
2010. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat!

Az biztos ,hogy nagyon szívósak és kegyetlenek is, ezt aláírom.

A szkandernál is próbálták minél jobban megtörni a másikat, már előtte is, beszólva, h "esélyed sincs", "simán kivégezlek" stb. Ha picit hátrányba kerültek, egy pillanatig nem adták fel, ha picit is érezték, h gyengül a másik, azonnal magabiztosan mosolyogtak. Félelmetes önbizalommal rendelkeznek, az is biztos. Mindig sikerült viszonylag hamar megtörniük a magyar csaj ellenállását.


Várom további véleményeket, köszi! :)

2010. jan. 27. 23:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!