Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Penn and Teller-ből mi Teller...

Penn and Teller-ből mi Teller teljes neve?

Figyelt kérdés

2014. okt. 24. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Raymond Joseph Teller volt eredetileg a neve, de meg változtatta sima Teller-re, a hivatalos irataiban is csak ez az egy név szerepel, legalábbis az angol Wikipédia szerint:

[link]

2014. okt. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magyar törvények szerint létezik ilyesmi, hogy valakinek csak egy neve van?
2014. okt. 24. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazolványokban meg hasonlókban még mindig teljes nevet használ... csak a művészneve simán Teller.
2014. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most valamelyikőtök nem jól informált :) vallja be az, aki nem mond igazat!
2014. okt. 26. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én az angol wikipédiából szedtem az infot, persze ettől lehet hülyeség, de én azt honnan tudhatnám:


"Teller does not have a last name; his name is simply "Teller".[1][2] Teller has legally changed his original polynym, Raymond Joseph Teller,[3][4] to the mononym "Teller" and possesses a United States passport issued in that single name."

2014. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!