Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tudom megnyitni az...

Miért nem tudom megnyitni az Rtl klub bulvár fórum csillagszóróját?

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 09:59
1 2
 1/18 anonim válasza:
Én se tudom megnyitni pár napja. Ha esetleg elköltözött volna valamilyen másik helyre, akkor lenne átirányító link, de mivel nincs, így sajnos biztos, hogy törölték.
2014. szept. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
igen, sajnos én is így jártam, nem tudom hova tűnt és az eddigi infokat hol találjuk stb...?
2014. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Egy cipőbe járunk, kedves kérdező.

Napok óta semelyik topikba sem lehet belépni.

Ezek az rtl -esk pofátlanok, semmilyen hírt se közöltek.

Ano, amikor megszüntették magukat, írtak, és egy bizonyos ideig kilehetett menteni a dolgainkat.

Ha szerverhiba volt azt is közölték.

Ezek a blogok műveltetői, hát ezek semmit sem közöltek.

Írtam levelet, kérdeztem mi a probléma, válaszra sem méltattak.

Én is ott vagyok, általuk most már csak voltam, Bocelli -rajongok topicja... egy csomó képek, információk, zeneszövegek, versek, egyszóval rengeteg anyagom, fontos dolgaim a barátaim által kapott infok,, stb mind , mind elveszett, köszönhető ezeknek a tapintatlan bunkó csoportnak. Esetleg te, és a barátaid is írhatnátok, hátha valamiféle infót kapnátok. Esetleg ha többen ostromoljuk őket, nyomást tudunk gyakorolni rájuk.

Legalább annyit engedjenek meg, hogy kimenthessük a fontos dolgainkat!

Itt van a levelező címük.


Rtlklub support


support@rtlklub.hu


Ha többen írunk, írtok, talán lesz hatása.

2014. szept. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2014. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A felső link, nem jó, valami vészhelyzetfélét értelmezek, úgyhogy ne lépj bele.

2007-ben amikor regisztem,ezen a címen kaptam a beléptetőt, úgy tűnik, érvénytelen a levelező címük, talán ezért sem tudtál megkapni az általam elküldött levelet.

Nem tudom, most átböngészem az össz levelem, mert valamikor új belépő jelszót kértem, talán ott meglesz az email címük.

De nálad is meg kell hogy legyen, mert amikor regiztél te is kaptál egy érvényesítő kódot tőlük, akkor amail címük is kell hogy ott legyen nálad. Nézd át az rtl-től kapott infódat. OK?

2014. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

support@rtlklub.hu

ezt találtam 2012.06 hóban kértem egy új jelszót.

Kaptam. vagyis akkor még érvényes volt az e-mail címük.

Lehet, hogy most is érvényes a levelezőcímük csak nem válaszolnak. Mert bunkok !!!

2014. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Nikolett001 válasza:

sziasztok

Regisztrált felhasználók voltatok vagy csak olvastátok?

Én regiztem és elég aktív is voltam.

Mi volt a nick nevetek?

2014. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia 7-ke. Igen, regisztrált tag voltam, 2004 óta, Bocelli rajongók táborában, aztán megszüntették a topikot, és 2007 -ben ismét indítottak topikot, akkor a csillagszóróba regisztem, szintén Andrea Bocelli miatt, pár Bocelli rajongóval tudtam tartani a kapcsolatot, AMORE volt a nick nevem. 2014.9.16 óta eltűntek, 9. 20. írtam nekik, semmi válasz. Esetleg Te tudsz valamit felőlük.??

Mert nem csak a csillagszóróban voltam, hanem új topikot is lehetett nyitni, nekem volt Magyarország nevezetességei képekkel, Norvégi infók képekkel, és még sok más is, sajnos ezek most már elvesztek,;-(

2014. okt. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Nikolett001 válasza:

Szia, akkor te is régi motoros vagy/voltál.

én is, csak én a motorsport/f1 kategóriában, de volt több topikom a csillagszóróban is több ezer/tízezres hsz-al pl. rihanna, jessica alba stb. Nick nevem a Nikikimi volt.

keresem a többieket, de nem sok sikerrel, pl. Devil003, losa, Rhena stb. ;)

Borzasztóan mérges vagyok az rtl-re hogy csak így egy szó nélkül törölték, 2007ben legalább szóltak hogy költözik a fórum, mindenki feltudott rá készülni. Ráadásul most nem csak költözik hanem törölték... mennyi év munkája veszett kárba. másnak ez lehet viccesen hangzik de én pl napi szinte foglalkoztam vele. :(

2014. okt. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia Nikolett!


Azt hittem hogy Te rájöttél hova tűntek a topicok,.

Én is láttam azokat a szép fotókat, híres színésznők, színészek. Sajnos nincs mit tenni, valamiért eltűntek.

Igen,rém pofátlanok mert nem jelezték, hogy megszüntetik, plusz én írtam nekik, válaszra sem méltattak.

Voltak versek, virágos képek , tájképek, egyszóval sok szép minden volt ott. Ezek mind eltűntek;(

2014. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!