Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért választ több magyar nő...

Miért választ több magyar nő külföldi férjet, mint magyar férfi külföldi feleséget?

Figyelt kérdés

Sokat jártam a világban, és feltűnt, hogy a magyar lányok valahogyan sokkal könnyebben "kint ragadnak", mint a fiúk. Vagyis találnak egy német, angol, francia, olasz stb. párt maguknak, hozzámennek és letelepednek az adott országban. Férfiak is vannak így természetesen, de arányokban a nők vannak többen észrevételeim szerint. De el lehet mondani ezt a példát Magyarországon is: sokkal jellemzőbb, hogy egy magyar nő hozzámegy egy arab férfihoz, mint fordítva. Sőt, utóbbira még soha nem láttam példát (ettől még nyilván lehet, de a hangsúly itt is a feltételezett arányokon van).


Szerintetek mi lehet ennek az oka?


2009. dec. 27. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Mert a Magyar nők többnyire szépek

és a pénzes pasikra buknak

2009. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Meg a magyar fickok legtobbjenel a kaja-foci-szex utan bezarul a kor.

Es a legtobb mai no mar ennel tobbre vagyik.

2009. dec. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Így van,a magyar nőknek számít nagyon a pénz,ilyen egyszerű:)
2009. dec. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Vagy a pénz vagy amiatt mert attól érzik magukat különlegesnek, hogy pl. egy arab kezelgeti őket.

Van az ismeretségi körömben egy csaj aki egy arab csókával kavart. A "beetetési időszakban" állandóan el volt ájulva, hogy milyen kedves meg figyelmes. Aztán mikor az esküvő után kiderült, hogy a csóka értékrendje asszony=50 teve, hirtelen megváltozott a véleménye. Alig bírt tőle megszabadulni, mivel a tulajdonának tekintette.

2009. dec. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyen meg is érdemli:)
2009. dec. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

az hogy a hazai férfiak nagyon válogatósak a nők terén és hogy ne kelljen semmit csinálni mikor haza ér :kaja-tv-sör-szex és asszem ezzel be is zárult a kör és a külföldi férfiak figyelmesebbek és normálisabbak is és többségük nem csak lefektetni akarja a nőket mint itt és páran irták a pénz miatt hát hidd el nem minden nőt érdekel az hogy mennyi pénze van

22/L

2009. dec. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
jajj az utolsó mondatom nem birtam befejezni szóval az hogy sok pénze van nem jelenti hogy kedves és figyelmes
2009. dec. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Én is észrevettem már, amiről írsz. Én egy olyan nő vagyok, aki külföldihez ment hozzá. Nem a pénz hajtott (mert nem voltam soha szegény), sok más oka volt. Pl. mert nyelvszakos voltam és nagyon szeretek idegen nyelveket beszélni. Illetve az, hogy ki akartam próbálni máshol élni és abban találtam meg az igazit, aki a férjem.


Nem akarok senkit megbántani és a pénz felé sem akarom elvinni a dolgot, de szerintem azért van ez a különbség, mert egy nyugati nő elvárná, hogy a párjának legyen egy biztos munkahelye és jó fizetése. A nőknek sokkal fontosabb az anyagi biztonság, mint a férfiaknak. Nem feltétlenül a gazdagság, hanem az anyagi biztonság fontos a legtöbbnek. Magyarországon egy ember jónak nevezett fizetéssel még átlagosnak sem mondható külföldön. Illetve ha magyarként kimegy külföldre, nem biztos, hogy a férfi jó pozíciókat tud megcsípni. Egy külföldi férfit, akinek van pénze nem fogja érdekelni, ha a magyar nő éppenséggel szegény, hitelei vannak stb., mert a férfi a fő családfenntartó. Az arab társadalmakban meg a férfi bármit megtehet, a nő pedig nem. Szerintem az arab nők eleve nem is házasodhatnak nem muzulmánnal.

2009. dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 HalmyPeter válasza:
19%

ez mindig így volt. a 70-es években digóztak a magyar nők.


őket csak a pénz érdekli,meg most is divat a külföldi férj.


a véleményem többi része nyomdafestéket nem tűr,de el lehet

képzelni,mi a véleményem a magyar nőkről. ( persze tisztelet a kivételnek ). a magyar férfiak is élhetetlenek.

rengeteg egzotikus helyen még megbecsülnék őket a helyi hölgyek,és ők meg itt szenvednek ezekkel a nyafka,válogatós anyagias magyar macsó nőnek álcázott lényekkel.

üdv

p

2013. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Üdv. Ez engem is érdekel. Csak annyit szeretnék kérni,hogy emeld ki a kérdés hátha érkeznek még válaszok.
2014. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!