Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A melegek nem elfogadásáról...

A melegek nem elfogadásáról az emberek miért a szaporodás szükségességével érvelnek?

Figyelt kérdés
A Földön túlnépesedés van. Emberi selejteknek tartják a melegeket és azzal érvelnek, hogy gátolják a szaporodást. Holott-szerintem-csak simán undorodnak és nem tudják elképzelni azt az életformát. Vannak olyan karrierista nők vagy férfiak, akiknek eszük ágában sincs gyereket nemzeni. Ők is emberi selejtek? Vagy hogy van ez? Én nem vagyok homoszexuális, de szinte mindenhol azt olvasom, hogy ez a legnagyobb bűn, mert nem szaporodnak stb. Nem akarok senkit provokálni a kérdésemmel, szeretnék értelmes magyarázatokat kapni azoktól, akik így gondolják és azoktól, akik ezt nem gondolják így.
2009. okt. 26. 11:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Mert sajnos kevesen tudnak észérvekkel jönni, netán még gondolkodni is ..

Statisztikai tény, hogy az emberek a szexuálus együttlétüknek mindössze max 2 %-a történik gyereknemzés céljából, a többi örömszerzés.

Na de találhatsz ám más hasonló idiótaságot is amikor a melegeket szidják, tudod nálunk ez egy sportág ...

2009. okt. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem emberi, inkább "evolúciós" selejet, hiszen ettől még lehetnek rendes, nomrális emberek. De egyszerűen nem képesek tovább adni a génjeiket, a viselkedésük miatt. Függetlenül minden szubjektív véleménytől, ez tény. Ez persze arra értendő, ha ténylegesen nem hajlandóak szaporodni, ha igen, az más tészta.

És igen, ha valaki nem pl munkája miatt nem akar gyereket (és emellett élete végéig ki is tart), akkor rá ugyanez vonatkozik, evolúciós szempontból ugyanúgy eltűnik.

2009. okt. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

nekem egy ilyen érvelésem szokott lenni: nem véletlen, hogy a természet férfinak és nőnek alkotott minket, és hogy csak e két nem között jöhet létre az utódnemzés...DE ezzel én sosem azt mondodm, hogy baj, hogy a melegek gátolják a szaporodást, pusztán annyit szeretnék ezzel kifejezni,hogy a természetes,normális az, amilyennek a természet alkotta a dolgokat...ezért melegnek lenni nem természetes vagy normális, ahogy ezt a melegek állítják...melegnek lenni betegség, vagy hogyha ez a kifejezés nem tetszik, abnormális dolog. Ezzel nekem még mindig semmi bajom,mert a melegek nem tehetnek a betegségükről, ugyanúgy, ahogy én sem tehetek a pánikbetegségemről(ugyanis én ettől szenvedek). Ez egy pszichológiai, lelki eltérés a normálistól, amivel együtt lehet élni, el lehet fogadni, és lehet vele teljes életet élni, ha talál magának egy megfelelő társat. Ami a problémám az az, hogy ezzel az életmóddal ne zavarja meg a többi átlagos ember életét...ne mutogassa magát felvonulásokon, ne szexuálizáljon közterületeken, ahol a pici gyermekem megláthatja őket. Mert nem akarok egy ovodásnak arról magyarázkodni,hogy miért csókolóznak a bácsik. Ha nekünk toleránsnak kell lennünk velük szemben, akkor ők is tolerálják azt, hogy mi nem szeretnénk szemtanúi lenni az ő nemi életüknek. És nem azt mondom,hogy ne vállalják fel egymást, ne fogják meg egymás kezét vagy ne öleljék meg egymást, mert ez még belefér. De a többit hagyják meg otthonra. Én nem tartom őket emberi selejtnek, ugyanolyan emberek ők is, mint mi, de akkor viselkedjenek is normálisan...nem nekünk kell elfogadni őket, hanem nekik kell beilleszkedniük. Nekem van meleg ismerősöm, aki egy nagyon kedves, aranyos, jófej pasi(ha nem lenne meleg, még tetszene is), de ő a társaságunkban teljesen normálisan viselkedik és nem hangoztatja állandóan a melegségét vagy azt,hogy az emberek miért nem fogadják el őket. Egyszerűen nem próbál kitűnni az emberek közül és ez már alapvetően elég ahhoz,hogy elfogadjuk és szeressük őt.


(20/L)

2009. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
73%

Ez a meleg kérdés a kedvencem... nem az a baj sosem, hogy vannak melegek - pl. már az ókori Go.-ban is voltak (legalábbis innen vannak írásos és életmódi emlékek először szinte), hanem a mostani, szabad világban az, hogy átesnek a ló túloldalára. Most egy dolog, hogy evolúció, meg ilyenek... lehet ezt is mondani, de az is igaz, amit az előzőek írtak.

Én a mostani "melegfellépések"-et azért nem szívlelem - amúgy nincs bajom az ilyenekkel... - mert olyan parádét csapnak, hogy szinte a csapból is ők folynak a politika és a bűnözők után. Én azt mondom: csinálják, de ne így. Mert pl. az utóbbi két fesztiváljuk miatt mindkétszer lekéstem az utolsó buszom, és kb. 3-4 órát kellett várnom (csatlakozás miatt), arról nem is beszélve, hogy a villamos útvonalát szinte futva tettem meg, hogy azt is elérjem a király utcától - ez kb. két, három éve volt.

A másik pedig az, hogy minden, amit felkapnak, divat. A meleg kérdést is időszakosan felkapják, és mondjuk ha a gyerekem (nincs még), azt látná a tévében, hogy milyen jó melegnek lenni - mondjuk 6-7-8-9-10 évesen, amikor még befolyásolható, akkor megeshet, hogy nem azért válik meleggé, mert valójában a férfiakat kedveli, hanem szociális kényszerből. Ahogy egy tanárom szavaival élhetek: "Legyenek melegek, de otthon! Mindenki csinálja azt, amit akar, de otthon. Kint pedig legyen olyan, hogy azzal ne zavarjon senkit!" És ezzel én is így vagyok. Nem utálom a melegeket, de mint hetero kicsit zavar, ha mondjuk a villamoson mellettem két csávó smárol... Ennyi erővel, ha mondjuk nincs barátnőm, nyugodtan vakarászhatnám az alsó égtájamat, böföghetnék a villamoson... ezek közvetlenül nem zavarnak senkit, mégsem csinálom.

Persze ha egy csaj, meg egy csávó nyalja egymást feltűnően, nem ilyen szinten, de az is zavar. Lehet, én vagyok antiszociális ;)

2009. okt. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
Az utolsó két válaszban benne volt minden, amit meg szerettem volna fogalmazni, így én már nem ismétlek. Nekem is vannak meleg ismerőseim, akiket nagyon nagyon szeretek. Soha nem csinálnak belőle parádét, nagyon jó emberek, a legjobbak közé tartoznak, akiket valaha is ismertem.
2009. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Én már örülök,ha érvet hallok...Azon viszont ki vagyok akadva,ha valaki azt mondja,utálom,mert meleg(persze nem ezzel a szóval).

Az apósom nem volt hajlandó elmenni a falujába hazalátogató,Pesten dolgozó mesterfodrászhoz,mert ő meleg.Nem tudott értelmes választ adni,csak hőbörgött,a végén meg elmesélt egy történetet,amikor együtt dolgozott egy homoszexuális férfival,hamar kiutálták a többiek,mert szerintük biztos mindenkit meg akart erőszakolni,és az 50 éves após nem volt hajlandó vele együtt aludni,mert hátha őt is...

Ez a legalsó szint,ennél magasabban vannak azok,akiket a kérdésedben említettél!

2009. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%

12:51 Apósodat megértem!Szerintem természetes hogy az ember undorral tekint a melegekre...Egyértelmű a természet nem így tervezte!Elvileg kihaló faj de sajnos egyre többen és többen vallják be hogy melegek.Az emberbe benne van egy természetes tudat alatti undor.Nem azért utálják(utáljuk) a melegeket mert attól félünk hogy seggbe raknak -.-!

Egyszerűen természet ellenes ha 2 azonos nemű együtt van.Ennél erősebb érv nem is kell

u.i:Miért várják el a melegek hogy fogadjuk el őket?Miért nem tudják ők elfogadni hogy nem képes egy normális ember elfogadni őket soha?És mi a f*szért kell kijárni meleg felvonulásra???KI kíváncsi rájuk?Pont az ellenkezőjét érik el a felvonulással...

2009. okt. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

"De bezzeg két nő,az milyen izgató!":-)

Az nem természetellenes,kedves férfiak?

2009. okt. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Természetes az, ami természettől fogva adott. Ha valakinek a homoszexualitás a természete, aki neki éppen a heteroszexuális kapcsolat lehet természetellenes. De ez sokszor nem ennyire egyértelmű, hanem az egyén már felnőtt fejjel jön rá arra, hogy ő a saját neméhez vonzódik, és elhagy egy korábban működő kapcsolatot. Most akkor neki mi a természetes?


Másrészt lehet, hogy az emberiség lélekszáma nő a Földön, de a magyar fogy!

2009. okt. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
akkor ennyi erővel egy sorozatgyilkosnak az emberölés a természetes?
2009. okt. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!