Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed Svájcról, a...

Mi a véleményed Svájcról, a svájciakról?

Figyelt kérdés
én imádom és lehet az egyik hely lesz ahova kiköltözök megfelel minden.Magas életszínvonal,hegyek,tavak,Ezerszínű tájak,változatos és jó kaja,órák,csokik,bicska.Ráadásul nem EU-s :) Több kantonja is van, nem kötelező a német lehet franciát és olaszt is tanulni és az emberek is biztos kedvesek,javítsatok ki ha tévedek.Történelmét tekintve pedig nem egy agresszív,háborús nemzet.
2009. szept. 16. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem nagynénjém La Tour De Peilz-ben él, Vevey mellett... többször voltam ott, ha megtanultam franciául, lehet hogy én is kimennék oda pár hónapra/évre, mert nagyon kedves mindenki, előzékenyek, jó a levegő, minden nyugodt és nagyon szép... mellesleg a megélhetés is jobb mint itthon bár közel sincs pl németországhoz
2009. szept. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Svàjcban élek 4 éve.

Gyönyörü hely,mindig vannak programok,az öszi fesztivàlok,hajokiràndulàs.akàr hegymàszàs..

A rengeteg sajtot érdemes megkostolni,a fondout feltétlen kötelezö!!!

Az emberek:maguk a svàjciak nem igazàn baràtkozoak,egész életüket végig dolgozzàk,késön alapitanak csalàdot,viszont nagyon tisztességesek,becsületesek.

Legutobb gyerekemmel sétàltam aki egy pàr centis plüss macit elhagyott,az egyik férfi métereket szaladt,csak hogy visszatudja adni!

Viszont vannak olaszk,törökök albànok is sokan,hàt velük se volt bajom eddig.

Nagyon dràga orszàg viszont.Itt akkor érdemes élni,hha partnerral vagy,ös mindketten dolgoztok

2009. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szóval egyedül neki se vágjak?:(

Törökök az baj :(


Viszont szeretném veled felvenni a kapcsolatot valahogy 2. válaszoló

2009. szept. 16. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért baj, hogy törökök is vannak?
2009. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Küldök privàtot,tt az msn cimem,màsodik vagyok.

Törörkök nem bajok!

Egyàltalàn nem ugy kell elköpzelni,mint ahogy bevannak àllitva!

Nagyon rendes emberek,igaz török férfit nem szabad férjedül vàlasztani.Viszont ha bemész egy török étterembe azt hiszem meglàthatod,milyen baràtsàgosak.

Na küldöm az msn cimem.

2009. szept. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 2009 nyarán voltam 1 hetet, és igencsak lenyűgözött, hogy tőlünk pár száz km-re minden tökéletesen működik!

Szerintem viszonylag barátságosak a svájciak, és a táj, valamint az életszínvonal magáért beszél...:P

14/f

2010. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az a pár száz kilométer van 7 is.. amúgy én imádom svájcot!!! gyönyörű, nyugodt.. de bátyám kint él, és ő még ki akarja magát élni, tehát unatkozik azért.. persze jól lehet keresni, az emberek nem annyira barátkozóak. persze ez sem garancia, én a nyáron egy svájcival keveredtem viszonyba :P jóóók minden téren. szeretem őket. :)
2010. okt. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!