Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ezen az oldalon...

Miért van ezen az oldalon ilyen sok rasszista?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 00:28
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
72%
Igen kérdező elég nagy a baj.Viszont a baj a cigányokkal van és nem velünk.
2013. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
De veletek van baj, jó lenne ha felfognátok. Láttam már cigányt, sőt, mielőtt Ózdra tanácsolnátok elárulom, laktam a 8. kerületben elég sokáig. A házban is laktak, például egy hentes a feleségével és a 2 gyerekkel, sosem volt velük baj. Ellentétben a szemben lakó árpádsávos fajmagyar biztonsági őrrel, na az egy vadállat volt...
2013. febr. 6. 20:50
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Csak kibújt a szög a zsákból, a kérdező meg a magyarokat utálja... sejthető volt.
2013. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim válasza:
A magyarok nem rasszisták, csak félnek. Félnek mindentől, ami nem olyan, mint ők, ami olyan, mint ők, abban meg kételkednek. Óvatosak, megalkuvók vagyunk, ez hatványozottan igaz azokban az esetekben, amikor össze kellene tartani, amikor ki kellene állni egymásért úgy a cigányokkal, a szlovákokkal, a szerbekkel, az EU-val vagy más idegen erővel szemben. Én szerbiai (vajdasági) magyar vagyok, és már csak itt nálunk 4-5 magyar párt működik. Miért ne lehetne csak egy, hogy végre összetarthassunk?! Magyarországon meg aszerint ítélik meg az embereket, hogy ki zsideszes meg emeszpés meg szoci meg ló*asz, ahelyett, hogy a bajbajutottaknak csak egy baráti jobbot nyújtanának... Emberek, tudjátok, kik a nacionalisták? Azok a népek, akiknek az országában ha az utcán végigmenve akár szóban megsértesz egy ahhoz a nemzethez tartozó egyént, az egész utca egy emberként lincsel meg és rugdos agyon. Na, szerintem ilyen nincs Magyarországon. Mi magyarok nem vagyunk nacionalisták. Ahhoz túlságosan is félünk.
2013. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Hát mit írtál arra a biztonsági őrre? Miért írtad így, ha nem utálod a magyarokat? A biztonsági őrt fikázod, a cigányokat meg ajnározod? Kb annyira vagy magyar, mint a Kertész Imre...
2013. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:

Nem hinném, hogy túlsok magyar rasszista lenne, de a cigányokat egyszerűen nem lehet elfogadni az országban, amiről kizárólag ők tehetnek és gondoskodnak is róla!

Más az értékrendjük és gondolkodásuk, emiatt a viselkedésük többnyre nem emberhez méltó. Nem beszélve hogy kapják a segélyt az államtól és csak állandó bűnözéssel adják vissza.

[Kivétel persze mindig van..]

2013. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Magyar 40-es vok a falumban.30-éve ellátott ez a falu egy 4000-es várost tojással,tejjel,zöldséggel.Ma itt már nem termel senki semmit,mert elterjedt a régi kondás családja.És ami kinő,az eltűnik.Pocsékba menne,nem piacra.Régi termelő Mamikáék meg a szupermarkecből étkeznek,mert ingyen van a tomegkozlekedes.
2013. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:
Arctalanul és névtelenül sokan jönnek ide trollkodni, nem csak a rasszizmussal van itt probléma....
2013. febr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

"Hát mit írtál arra a biztonsági őrre? Miért írtad így, ha nem utálod a magyarokat? A biztonsági őrt fikázod, a cigányokat meg ajnározod? Kb annyira vagy magyar, mint a Kertész Imre..."


Hát mit írtam?! Látod ez a baj veletek, egy magyar mondatot nem tudtok értelmezni, aztán veritek a melletek hogy mekkora magyarok vagytok. Ugyanezt játszottátok el a Kertész Ákosnál is, fogalmatok sincs hogy a genetikusan szó mit jelent, s ahelyett hogy fellapoztátok volna a Magyar Értelmező Szótárt inkább szítottátok a lincshangulatot az ország egyik legjobb írója ellen.

2013. febr. 14. 21:38
 30/39 anonim ***** válasza:

"Látod ez a baj veletek, egy magyar mondatot nem tudtok értelmezni, aztán veritek a melletek hogy mekkora magyarok vagytok."


Nagyon kilóg a lóláb! Ha annyira szereted őket és állításod szerint "laktál köztük" amit én nem hiszek el akkor azért mégis inkább költözz közéjük minthogy itt traktálsz bennüket ezekkel a hülyeségekkel.


Egyébként meg akit felemlítettél annak az a mondandója váltotta ki sokak felháborodását, hogy mi is volt, ja " a magyarok moslékban fürdenek". Csak, hogy kicsit felelevenítsük a dolgot. Bezzeg ha a védenceidre mondaná ezt valaki akkor brüsszelig óbégatnátok, meg tüntiznétek a bohóc főnökötökkel, viszont a másik esetben meg mélyen hallgattok ez már nem annyira felháborító szerintetek.

Csak nem kettős a mérce?


Éppen ezért tartanak benneteket jellemtelen alakoknak, és már ki is bukott a jellegzetes személyeskedés amit elszoktatok sütögetni, szóval nem kellene az erkölcscsőszt játszani!

2013. febr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!