Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tűnhetnék gazdagnak?

Hogyan tűnhetnék gazdagnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hogyan tűnhetnék gazdagnak az utcán, buszon vagy bárhol, mit kéne ahhoz tennem, hogy az emberek azt gondolják magukban, hogy ez egy gazdag ember!?


Légyszíves segítsetek, és ha lehet, akkor komoly, normális válaszokkal!


2009. aug. 9. 18:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
87%
KEress nagyon sok pénzt.
2009. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
80%
és mi a rákért akarsz gazdagnak tűnni?
2009. aug. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
87%
A buszon azt gondolják, hogy gazdag ember vagy? Ez vicces... :)))
2009. aug. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 A kérdező kommentje:
Én komoly válaszokat kértem ,nem leoltást!
2009. aug. 9. 18:28
 5/79 anonim ***** válasza:
92%
ez kicsit olyan gyerekesnek tűnik. amúgy a kérdésedre azt tudom felelni hogy csak akkor tűnsz gazdagnak, ha ápolt a külsőd, jó, a lehető legdivatosabb ruhákban jársz, és pár dologhoz nem úgy viszonyulsz, mint a normális emberek. De mondjuk aki buszon jár ,az nem tűnik gazdagnak
2009. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 A kérdező kommentje:
És ha pl. a telefonba olyakat mondanék, hogy tegnap összetörtem a mercimet, akkor elhinnék a buszon?
2009. aug. 9. 18:35
 7/79 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj csak!


Egy valóban gazdag ember egyáltalán nem akar gazdagnak tűnni : igyekszik egyszerűen öltözni, egyszerűen viselkedni, csak a nagyon jószeműek szúrják ki a drága karórát vagy a márkás inget...


Mégpedig azért, mert ha virít rólad, hogy gazdag vagy, akkor nagyobb esélyed lesz, hogy megtámadnak az utcán, kirabolnak, a lakásodat feltörik és kifosszák, az ismerőseid folyton kölcsön akarnak majd kérni (és nem akarják majd visszaadni a kölcsönt, mert neked úgyis van)...


Fogadj el tőlem egy tanácsot : ne próbálj másnak látszani, mint ami vagy! Sok kellemetlenséget megspórolhatsz magadnak.

2009. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim válasza:
71%

Üdv.

Hogyan szeretnél, gazdagnak,tűnni?Amolyan öltönyös, királykodósan gazdagnak,vagy fuxos mindenre van pénzem rajos gazdagnak?(<--Ez mondjuk könnyű,beszélj parsztul és hordj fuxot)

Valamint, hány éves vagy?

Ezek hiányában nehéz személyre szabott választ adni.


Általánosságban pedig;

-Mindig hivatkozz az eszedre.Ha valaki fitogtatja magát,tereld el róla a figylmet azzal, hogy te nem a testeddel keresed a sok zsetont.

-Tanulj meg érvelni,pofázni

-Hordj drágának tűnő cuccokat DE ne azokat a divatos csilli-villi metroszexuális New Yorkeres cuccokat, hanem csak elegánsan.OKÉ?(Például megteszi egy hosszúujjú ing farmer-al ,DE betűrve.Óra és aktatáska.Fekete cipő.

-Terjeszd az "igét".Akik többet látnak,azoknak többet adj magadból majd szépen elterjed.

Egyenlőre ennyi.


Egy gazdag(-nak tűnő) fiatalember

2009. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
85%

"... És ha pl. a telefonba olyakat mondanék, hogy tegnap összetörtem a mercimet, akkor elhinnék a buszon?..."


Jajnemáááá!... 8-o

Ez nagyon szánalmas!

2009. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 A kérdező kommentje:
az utolsó előtti komment haszno, ha valaki tud segítsen még!
2009. aug. 9. 18:41
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!