Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mik ezek a portré képek az...

Mik ezek a portré képek az Magyar Televizió (m1/m2) reklám, ajánló közi, új arculatában?

Figyelt kérdés

Biztos észleltétek, hogy új arculata lett az mtv-nek, és a reklám előtt vagy ajánló előtt feltűnnek fekete- fehér porték (gyerekek, felnőttek, öregek...stb) próbáltam utána járni, de nem találtam semmit. Kik Ők? és miért Őket helyezik, és miért ilyen környezetbe? Mi a cél ezzel?

Az is jó ha linket küldtök, ahol leírják ezt pontosan, lehet, hogy elkerülte a figyelmemet.



2012. aug. 3. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is kérdeztem fateromtól ki ez??? Mikor megláttam a fekete-fehér portré képet... Nem tudom mi az értelme:D
2012. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én arra tippelek, hogy eltűnt emberek fényképei. (mivel már mindenen szinte eltűnt emberek vannak a víztől kezdve a tejen át, mindenen.)
2012. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én úgy hallottam a híradóban hogy bárki feltölthet magáról fotót. És akkor nézheti magát a tv-ben.

Sima reklámfogás, semmi több.

2012. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ők (jelenleg) a televízió dolgozói, illetve az ő családtagjaik. Volt egy fotózás bent az új arculathoz, aki akart az mehetett.


De a későbbiekben a neten is lehet majd képet feltölteni. (Bár azt nem tudom, hogy ez publikus lesz, vagy csak az alkalmazottaknak lesz.)

2012. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mi az értelme"


Szimbolikus jelentéssel bír inkább.

Azért emberibbnek hat arcokat beszúrni így a reklámokba, mint csak az MTV logót, ahogy régen is volt.

Ezt egész jól leírják itt-ott, hogy mi a céljuk ezzel, vagyis, hogy a közmédia inkább közösségi jellegű legyen a televíziózás, hogy ez emberek részesei legyenek és ne csak szemlélői.


Alapvetően nem rossz kezdeményezés.

2012. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg is van az idevágó mondat, a (jelenlegi) igazgató beszédéből, amikor ezt megjelentették: "a közmédia egyre inkább közösségi médiává szeretne átalakulni, azaz mostantól a nézők és hallgatók aktív részesei lesznek a műsorszolgáltatásnak."
2012. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!